Tīruma Eiropas čempionātā Sočos piedalīsies

Elīza Tīruma FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma jau gandrīz pilnībā atlabusi pēc kājas saišu traumas un piedalīsies šajā nedēļas nogalē olimpiskajā Soču trasē gaidāmajā Eiropas čempionātā, ar ko tiks noslēgta Pasaules kausa sezona.

Janvāra pēdējā dienā Norvēģijā notikušajās Pasaules kausa sacensībās Tīruma pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu, kā rezultātā kamanas neveiksmīgi uzkrita viņai uz kājas, traumējot ceļgala saites.

Visu nākamo nedēļu latviete veseļojās un bija spējīga piedalīties februāra vidū Siguldas trasē notikušajā pasaules čempionātā, kurā individuālajās sacensībās guva 13. vietu, bet komandu stafetē tieši pēc viņas kļūdas mājinieki netika augstāk par septīto vietu.

Pagājušajā nedēļā notikušajā Altenbergas posmā Tīruma nepiedalījās, bet pašlaik viņas veselības stāvoklis ir būtiski uzlabojies, tāpēc pirmdien sportiste devusies uz Sočiem.

«Situācija mainījusies uz labo pusi - vairs nekliboju un kāja arī tik ļoti nesāp,» sarunā ar aģentūru LETA izteicās sportiste, kura visu iepriekšējo nedēļu veikusi aktīvu rehabilitāciju Latvijas Olimpiskajā vienībā pie fizioterapeita Mareka Osovska.

Pēc pasaules čempionāta viņa kamanās gan vēl nav kāpusi, jo tās kopā ar visu komandu pirms nedēļas aizceļoja uz Altenbergu, lai tālāk ar organizatoru lidmašīnu dotos uz Sočiem.

Pasaules kausa noslēdzošais, devītais posms, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts, Sočos notiks sestdien un svētdien.

Šajā sezonā Tīruma Pasaules kausa posmos labāko astotniekā iekļuvusi četras reizes. Viņa iekrājusi 266 punktus un kopvērtējumā atrodama 13.pozīcijā.

Uz augšu
Back