Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jūrmalas Ziemas sporta svētkos dalībnieki no visas Latvijas skries un nūjos gar jūras krastu

TVNET
Jūrmalas Ziemas sporta svētkos dalībnieki no visas Latvijas skries un nūjos gar jūras krastu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau sestdien, 21.februārī, Majoru pludmalē Jūrmalā, pie Baltic Beach Hotel, notiks vērienīgi Jūrmalas Ziemas sporta svētki. Organizatori aicina ikvienu aktīva un veselīga dzīvesveida entuziastu pieteikties līdz 17.februārim «Möller's» skriešanas 10 km, 5 km un bērnu distancēm, kā arī 5 km nūjošanas distancei par īpaši draudzīgu cenu – 5 eiro. Atgādinām, ka skolēniem un bērniem no visas Latvijas, piesakot dalību līdz 17.februārim, tā ir bez maksas.

Jūrmalas Ziemas sporta svētku organizatori informē, ka ikviens sacensību dalībnieks, kas reģistrējies sacensībām iepriekš vai pasākuma dienā, tiks nodrošināts ar siltām pusdienām pēc finiša, būs pieejami dzirdināšanas punkti ar siltu tēju un ūdeni distancē, kā arī katrs dalībnieks starta komplektā saņems īpaši veidotu piespraudi ar Jūrmalas Ziemas sporta svētku emblēmu.

Jūrmalas Ziemas sporta svētku organizatori ir sarūpējuši grandiozu izklaides programmu – hokeja sitiena stipruma mērīšana, biatlona šaušana, brauciens ar maģisko velosipēdu, bērnu radošās darbnīcas, silta tēja visas dienas garumā un dažādi pārsteigumi no pasākuma atbalstītājiem. Īpaši aicinātas pasākumā piedalīties ģimenes ar bērniem, jo, kamēr vecāki piedalīsies sacensībās, bērni varēs radoši atpūsties apsildītā teltī, ar tēju un draudzīgiem animatoriem.

Visas svētku dienas garumā par dzīvespriecīgu atmosfēru rūpēsies pasākuma vadītāji – TV seja un aktīva dzīvesveida entuziaste Anna Rozīte un populārās grupas «Musiqq» dalībnieks Emīls Balceris. Sportiskās aktivitātes komentēs un sacensību dalībniekus uzmundrinās pazīstamais sporta žurnālists un Jūrmalas Ziemas sporta svētku idejas atbalstītājs Lauris Lizbovskis. Par sildošu mūziku visas dienas garumā gādās DJ Toms Grēviņš.

Organizatori informē, ka ir veiktas izmaiņas sacensību nolikumā - http://ejuz.lv/maratonilv. Ir palielināts Jūrmalas ziemas sporta svētku balvu fonds. «Möller's» skriešanas 10 km un 5 km distances pirmo trīs vietu ieguvēji kopvērtējumā saņems ekskluzīvas dāvanu kartes no Baltic Beach Hotel, kas ļaus distances uzvarētājiem relaksēties un uzkrāt spēkus, pavadot neaizmirstamu atpūtu Baltic Beach Hotel.

«Būs sniegs vai nebūs – 21.februārī tiekamies Jūrmalas Ziemas sporta svētkos! Organizatori ir parūpējušies, lai ikvienam Jūrmalas ziemas sporta svētku dalībniekam pasākums sniegtu iedvesmu un uzlādētu ikdienas darbiem. Un, ja TU vēl neesi pārliecināts, vai esi pietiekami sportiskā formā, – nāc uz sagatavošanās treniņiem Uzvaras parkā kopā ar Jēkabu Nākumu. Nākamais treniņš 18. februārī 19.00 – 20.30,» aicina viens no Jūrmalas ziemas sporta svētku vadītājiem, populārās grupas «Musiqq» dalībnieks Emīls Balceris.

Reģistrēšanās Jūrmalas ziemas sporta svētkiem

Reģistrēties pasākumam var mājaslapā www.maratoni.lv līdz 17. februārim. Bērniem un skolēniem, reģistrējoties līdz 17. februārim, dalība – bez maksas. Pārējiem dalībniekiem, reģistrējoties www.maratoni.lv līdz 17. februārim, skriešanas un nūjošanas distancēs dalības maksa ir 5 eiro. Skolu komandas un skolēnus aicinām reģistrēties līdz 17. februārim, rakstot uz e-pastu sport@alphabaltic.lv, norādot skolēnu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, tālruņa numuru un e-pasta adresi, kā arī izvēlēto distanci.

Kopīgie sagatavošanās treniņi ar Jēkabu Nākumu

Pēdējais kopīgais bezmaksas sagatavošanās treniņš Uzvaras parkā notiks 18.februārī 19.00 – 20.30. Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt treniņus, sagatavoties Jūrmalas ziemas sporta svētkiem un vienkārši labi pavadīt laiku.

Plašāka informācija par pasākumu un Jūrmalas ziemas sporta svētku nolikums atrodams http://ejuz.lv/maratonilv.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu