«Dinamo» dramatiskā cīņā uzvar «Severstaļ» un iegūst ļoti svarīgus punktus

Noslēdzot savu pirmo šīgada izbraukuma sēriju, Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ceturtdien ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) uzvarēja Čerepovecas «Severstaļ» vienību, kas ir rīdzinieku tiešā konkurente cīņā par iekļūšanu Gagarina kausa izcīņas turnīrā.

Spraigajā spēlē mājinieki pirmie atklāja rezultātu, viesi pirmās trešdaļas izskaņā ar Trotera metienu no vārtu priekšas izlīdzināja un otrajā nokļuva pirmo reizi vadībā, kad pretuzbrukumu noslēdza komandas galvenā trenera Arta Ābola dēls Rodrigo Ābols.

Trešā perioda ceturtajā minūtē rīdzinieki ieguva jau divu vārtu pārsvaru pēc Jurčinas un Jerofejeva vārtiem. 32 sekundes pirms pamatlaika beigām «Severstaļ» vairākumā guva savus trešos vārtus, bet atlikušajā laikā «Dinamo» minimālo pārsvaru pret tiešo konkurenti par iekļūšanu astoņniekā, noturēja.

Pēc šīs cīņas Rīgas komandai sekos piecas spēles savā laukumā, bet noslēdzošie pieci regulārā čempionāta mači jau būs izbraukumā.

Rietumu konferencē Rīgas «Dinamo» ar 65 punktiem 50 mačos vismaz uz laiku pakāpusies līdz astotajai vietai, tomēr komandas no septītās līdz 12.pozīcijai ir izvietojušās ļoti blīvi. Tikmēr 11.pozīcijā esošās «Severstaļ» komandas kontā pašlaik ir 62 punkti, taču tai ir viena spēle rezervē.

Vārtu guvēji: 1:0 Nikolajs Stasenko (Koņevs, Bučņevičs) (9:50), 1:1 Broks Troters (Videls, M. Rēdlihs) (19:37), 2:1 Rodrigo Ābols (Dārziņš, 29:13), 2:2 Maksims Truņjovs (Kvapils, Koviršins) (31:56), 3:2 Milans Jurčina (M.Rēdlihs, 40:49), 4:2 Aleksandrs Jerofejevs (M.Rēdlihs, 43:39), 4:3 Anderss Tūresons (59:40).

Metieni: 19 - 23

Soda minūtes: 2 - 4

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar Čerepovecas «Severstaļ»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Džefs Delorjē);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks, Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Grīnbergs;

Uzbrucēji: Broks Troters, Linuss Videls, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Rodrigo Ābols, Andris Džeriņš, Gints Meija, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs un Mārtiņš Cipulis.