Upīša rezultatīvā piespēle palīdz «Jermak» tikt pie uzvaras

Ar rezultatīvu piespēli Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) regulārā čempionāta piektdienas mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Juris Upītis, kas pārstāv Angarskas «Jermak» komandu.

Aizvadītajā spēlē «Jermak» hokejisti ar rezultātu 3:2 pagarinājumā uzveica Latvijas aizsarga Edgara Siksnas pārstāvēto Balašihas «Dinamo» vienību.

Piespēli latvietis veica spēles 58. minūtē, kad viņa komandas biedrs Nikolajs Stoļarenko vairākumā izlīdzināja rezultātu - 2:2.

Tikmēr Siksna šodien darbojās ceturtajā aizsargu pārī, tiekot pie divām soda minūtēm.

Šīs sezonas četras VHL spēlēs Upītis iekrājis divus vārtu guvumus un ticis pie vienas rezultatīvas piespēles.

VHL čempionāta kopvērtējumā «Jermak» ar 52 punktiem atrodas 17. pozīcijā.