Rīgas "Dinamo" piedzīvo zaudējumu arī Čerepovecā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" piektdien piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas, viesos ar rezultātu 2:4 piekāpjoties Čerepovecas "Severstaļ" vienībai.

Latvijas kluba vārtus šajā mačā jau no pirmajām minūtēm sargāja Māris Jučers, kurš iepriekšējā cīņā debitēja KHL čempionātā.

Spēle sākās mierīgā tempā, bet septītajā minūtē muļķīgi kapitulēja Rīgas "Dinamo" vārtsargs Māris Jučers, ielaižot pirmos vārtus savā KHL karjerā - pretuzbrukumā Genādijs Stoļarovs izdarīja metienu no zilās līnijas, Jučers atsita ripu sev priekšā, pie tās pirmais tika Lehtonens un viegli atklāja spēles rezultātu.

Savukārt pēc nepilnām trijām ar pusi minūtēm jau "Severstaļ" dubultoja pārsvaru - Ketovs atspēlēja gan vairākus aizsargus, gan Jučeru, panākot 2:0.

Trešdaļas otrajā pusē bīstamākus momentus izveidoja Rīgas "Dinamo" komanda, bet "Severstaļ" vienība atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem.

Visiem beidzot izdevās gūt vārtus 19.minūtē, turklāt tas notika pretuzbrukumā - Miķelis Rēdlihs pārtvēra pretinieku piespēli, un Sprukts izgāja viens pret vārtsargu Vasīliju Košečkinu, raidot ripu caur kājsargiem un samazinot rezultātu līdz 1:2, kā arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otro spēles daļu "Dinamo" komanda sāka vairākumā un jau pirmajā minūtē raidīja ripu pa pretinieku vārtu stabiņu. Piektajā minūtē viesi vēlreiz palika vairākumā un šajā laikā spēja bīstami uzbrukt, tomēr labi spēlēja arī pretinieki, divas reizes aizskrienot pretuzbrukumos.

Kaut vairākums atkal netika realizēts, Latvijas klubs pilnībā pārņēma iniciatīvu un kopumā trešdaļas desmit minūtēs izdarīja astoņus metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr "Severstaļ" komanda - tikai vienu.

Arī otrās trešdaļas otrajā daļā pārsvars piederēja rīdziniekiem, tomēr rezultāts palika nemainīgs, un arī pirms pēdējām 20 minūtēm Latvijas komanda zaudēja ar rezultātu 1:2.

Izšķirošajā trešdaļā spēle ritēja līdzīgi - neliels pārsvars piederēja rīdziniekiem, tomēr arī pretinieki pilnībā neatdeva iniciatīvu. Trešdaļas 18.minūtes sākumā otros vārtus mačā guva Lehtonens, panākot 1:3, bet jau pēc 36 sekundēm Bukarts vienus vārtus atguva, saglabājot nelielas izredzes Latvijas klubam.

Rīgas "Dinamo" nomainīja Jučeru pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr sešas sekundes pirms cīņas beigām Šipačovs jau raidīja ripu tukšos vārtos, sasniedzot spēles gala rezultātu 4:2.

Vārtu guvēji: 1:0 Miko Lehtonens (Kisaļevičs, Stoļarovs) (6:21), 2:0 Jevgēņijs Ketovs (Straka, Šipačovs) (9:42), 1:2 Jānis Sprukts (M. Karsums) (18:19).

Savainoti četri hokejisti

"Dinamo" savainoto spēlētāju sarakstā atrodas aizsargs Arvīds Reķis (smadzeņu satricinājums), uzbrucēji Gints Meija (pleca savainojums) un Ģirts Ankipāns (ribu plīsums). Spēlē pret SKA roku lauza arī uzbrucējs Andris Džeriņš.

Kā ziņots, otro izbraukumu Latvijas klubs sāka ar zaudējumu pēcspēles metienos (1:2) spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA komandai, bet nākamajā mačā ar rezultātu 0:3 rīdzinieki piekāpās Maskavas "Spartak".

Rīgas "Dinamo" treneri šim mačam pieteiks 7 aizsargus un 12 uzbrucējus, tādēļ spēlei nemaz neģērbsies aizsargs Jānis Andersons un uzbrucējs Miks Indrašis.

Nākamā izbraukuma sērijas spēle būs svētdien pret Čehovas "Vitjaz".