Serbija uzvar Franciju un ieņem pirmo vietu grupā

Uzvaru Slovēnijā notiekošajā Eiropas basketbola čempionāta otrā posma E apakšgrupas pēdējās kārtas mačā svētdien izcīnīja Serbijas valstsvienība.

Aizvadītajā spēlē Serbijas basketbolisti ar rezultātu 77:65 apspēlēja Francijas izlasi.

Labākais uzvarētāju rindās ar 19 punktiem, četrām atlēkušām bumbām un četrām piespēlēm bija Nenads Krističs, bet 17 punktus pievienoja Ņemaņja Nedovičs.

Savukārt Francijas komandā ar 12 punktiem atzīmējās Nikolā Batums, Nikolo de kolo, Aleksiss Ažensā un Boriss Diāvs.

TVNET jau vēstīja, ka Latvijas izlase E apakšgrupas mačā ar 56:60 piekāpās Beļģijai un neiekļuva 1/4 finālā. Tikmēr Lietuva ar 70:63 uzveica ukraiņus.

Pirmo vietu E apakšgrupā ieņēma Serbija (4/1), otro izcīnīja Lietuva (4/1), trešajā palika Francija (3/2), ceturto izcīnīja Ukraina (2/3), piektajā ierindojās Beļģija (1/4), bet sestajā palika Latvija (1/4).

Pēc zaudējuma Beļģijai Latvija Eiropas čempionātu noslēdza 11.vietā, kas ir labākais tās sasniegums kopš 2001.gada, kad tika izcīnīta astotā vieta.