Rīgas «Dinamo» īpašnieki nopērk «Arēnu Rīga»

Rīgas "Dinamo" un SIA Glesum Investments» valdes priekšsēdētājs Savickis.

FOTO: LETA

«Arēnu Rīga» iegādājušies hokeja komandas Rīgas «Dinamo» īpašnieki, informēja «Arēna Rīga» valdes loceklis Ģirts Krastiņš.

Šodien ir noslēgts pirkuma līgums starp kompānijām «AR Entertainment Limited» un «Glesum Investments» par sporta un izklaides kompleksa «Arēna Rīga» pārdošanu. Tas paredz, ka «Glesum Investments» kļūst par 100% «Arēna Rīga» kapitāldaļu īpašnieku.

Kā liecina «Firmas.lv» informācija, uzņēmums «Glesum Investments» līdzīgās daļās pieder Jurim Savickim un Igoram Makarovam.

2009.gada nogalē «Arēnu Rīga» no tās iepriekšējiem īpašniekiem iegādājās «AR Entertainment», kas ir Rietumu Bankas grupas kompānija.

«Arēna Rīga» tika uzbūvēta 2006.gadā pasaules hokeja čempionāta vajadzībām un pašlaik ir arī pastāvīga Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu norises vieta, kur Rīgas «Dinamo» komandas spēlēm seko līdzi tās līdzjutēji no daudzām pasaules valstīm. Būdama sacensību norises vieta un sporta treniņu bāze, «Arēna Rīga» ir nozīmīga Latvijas sporta infrastruktūras sastāvdaļa.

Vienlaikus, «Arēna Rīga» šodien ir pasaulē pazīstama daudzfunkcionāla halle, kurā notiek augsta līmeņa kultūras, mūzikas un izklaides pasākumi, kuri tiek plaši apmeklēti. Halles koncerta ietilpība ir 14 500 skatītāji, hokeja spēli var noskatīties 10 300, bet basketbola spēlei līdzi var sekot 11 200 skatītāju.

«Rīgas «Dinamo» klubs beidzot ir ieguvis savu bāzi. Savā un visu Latvijas hokeja un sporta draugu vārdā gribu pateikt lielu paldies Igoram Makarovam, kurš visus šos gadus ir nodrošinājis Rīgas «Dinamo» pamatfinansējumu un atbalsta arī šo projektu. «Arēna Rīga» attīstība būs liels stimuls Latvijas hokeja un sporta attīstībai kopumā. Vienlaikus tas ir biznesa projekts ar labu perspektīvu visos aspektos. Ir jānotiek sinerģijai. Te arī turpmāk būs vieta gan sporta, gan mūzikas, gan citiem kultūras un izklaides pasākumiem. «Arēna Rīga» tiks intensīvi attīstīta»,» saka SIA «Glesum Investments» valdes priekšsēdētājs Savickis.

»Arēna Rīga» ir bijusi viens no veiksmīgajiem investīciju objektiem, ko mēs iegādājamies laika periodā, kurš bija labvēlīgs perspektīvajiem ieguldījumiem nekustamā īpašuma jomā. Pēdējos gados, pateicoties tajā skaitā bankas atbalstam, «Arēna Rīgā» ir pilnā mērā izmantojusi savu potenciālu un kļuvusi par vienu no populārākajām dažāda veida sporta un izklaides pasākumu norises vietām Baltijā,» pauž Savukārt Rietumu Bankas Valdes loceklis Renāts Lokomets.

Puses ir vienojušas neatklāt darījuma summu.

SIA «Glesum Investments» ir reģistrēta Latvijas uzņēmumu reģistrā 2013 gadā.

Uz augšu