KHL Atklāšanas kausu pārdēvē "Lokomotiv" vārdā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Atklāšanas kauss, jaunās sezonas pirmā spēle, pārdēvēta "Lokomotiv" vārdā, informē līgas vadība.

Līgas vadība kopā ar klubiem un spēlētāju arodbiedrību nolēmusi šo pirmo spēli pārdēvēt par "Lokomotiv" kausu, godinot traģiski bojā gājušos Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejistus.

KHL Atklāšanas kausa mačā tradicionāli tiekas aizvadītās sezonas Gagarina kausa finālisti, šosezon - Ufas "Salavat Julajev" un Mitišču "Atlant", - ar šo spēli iesākas jaunā KHL sezona.

Pirmā KHL sezonas spēle trešdien tika pārtraukta pēc ziņām par notikušo traģēdiju, pirmo "Lokomotiv" kausu tādējādi izcīnīs jau pirmdien, kad notiks atceltā "Salavat Julajev" un "Atlant" tikšanās.

Kā ziņots, šodien Jaroslavļā notiek atvadu ceremonija, kurā godina bojāgājušo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Jaroslavļas "Lokomotiv" komandu, vairākas KHL vienības ieradušās pilnā sastāvā.

Rīgas "Dinamo" ceremonijā pārstāvēs uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs un valdes loceklis Zigmārs Priede.

Jau vēstīts, ka Jaroslavļā, sākot ar piektdienu, izsludinātas trīs dienas ilgas sēras.

Šodien Jaroslavļā norisināsies arī vietējo hokejistu bēres.

Uz Jaroslavļu pēc bojāgājušā Latvijas izlases hokejista Kārļa Skrastiņa mirstīgajām atliekām personīgi devies arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans. Skrastiņa bēru un atvadīšanās datums būs zināms tuvākajās dienās.

Jau vēstīts, ka trešdien neilgi pēc pacelšanās avarēja "Jak-42" markas lidmašīna, kurā atradās visa "Lokomotiv" komanda, kurā spēlēja arī viens no visu laiku labākajiem latviešu aizsargiem Kārlis Skrastiņš.

Lidmašīnā atradās 45 pasažieri, 43 no tiem gāja bojā, tostarp arī Skrastiņš.

Jau ziņots, ka aviokatastrofā izdzīvoja Krievijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs un lidmašīnas borta inženieris Aleksandrs Sizovs, kuri pašlaik atrodas mediķu aprūpē.

KHL jaunās sezonas sākums atlikts līdz pirmdienai.

Jaroslavļas "Lokomotiv" komanda ir divkārtēja KHL Gagarina kausa fināliste. Tai starpsezonā pievienojās arī Skrastiņš, kurš pirms tam kopš 1998.gada spēlēja Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Uz augšu