«Rīga» uzvar Čehijas klubu, bet neiekļūst pusfinālā (6)

Pie panākuma Pasaules kausa izcīņas trešajā mačā trešdien tika Latvijas vienība HK «Rīga», kas ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Čehijas klubu Vitkovices «Steel».

Rezultātu mača 3.minūtē atklāja HK «Rīga» uzbrucējs Rustams Begovs, bet nepilnas divas minūtes vēlāk pēc Rodrigo Ābola un Edgara Siksnas piespēlēm precīzs bija Kirils Goloha.

«Steel» hokejisti otrajā un trešajā periodā guva pa vieniem vārtiem, izlīdzinot spēles rezultātu. Lai noteiktu uzvarētāju bija nepieciešams izdarīt pēcspēles metienus.

Vienīgo precīzo «bullīti» realizēja HK «Rīga» uzbrucējs Kārlis Ozoliņš.

TVNET jau vēstīja, ka pirmajā Pasaules kausa cīņā Leonīda Tambijeva vadītā komanda ar 5:2 uzveica «Fighting Saints», bet otrajā spēlē ar 3:6 piekāpās Omskas klubam.