Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Svētdien norisināsies ceturtais Spice skrituļslidošanas maratons

TVNET
Svētdien norisināsies ceturtais Spice skrituļslidošanas maratons
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šo svētdien, 4. augustā, Jūrmalā norisināsies Spice skrituļslidošanas sacensības, kas ik gadu pulcē ap tūkstoti skrituļslidošanas entuziastu.

Polijas komanda Mapei-Ambra-BDC cer šogad uzvarēt

Pērn pirmo vietu Spice skrituļslidošanas maratona sporta distancē izcīnīja Igaunijas pārstāvis Kerts Keskpaiks, bet otrajā un trešajā vietā palika Mapei-Ambra-BDC komandas pārstāvji Voicehs Barans un Bartošs Hoinackis.

Pērnā gada otrās vietas ieguvējs Bartošs Hoinackis norāda: «Pērn mēs ļoti centāmies, lai uzvarētu sacensībās. Mana komanda kontrolēja situāciju praktiski visu sacensību gaitu. Es kopā ar igauni Kertu Kespaiku bija izvirzījies vadībā. Tomēr trīs kilometrus pirms finiša man kāju savilka krampī un līdz ar to nevarēju turēt tādu pašu tempu kā Kerts Kespaiks un nācās samierināties ar otro vietu. Paredzu, ka arī šogad būs spraiga cīņa Spice skrituļslidošanas maratonā, jo sacensībās startēs ļoti labi sportisti no visas pasaules. Manai komandai šogad ir mērķis uzvarēt sacensībās, bet tas noteikti nebūs viegli.»

Spice skrituļslidošanas maratonā startēs pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Krievijas, Somijas, Polijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas, kā arī Latvijas. Kupls skaits sportistu gaidāms no Igaunijas un Ukrainas, attiecīgi 32 un 19 skrituļslidotāji. Šo valstu pārstāvji ik gadu uz Spice skrituļslidošanas maratonu ierodas kuplā pulkā.

Ikvienam piemērota distance un iespēja laimēt vērtīgas balvas no t/c Spice

Spice skrituļslidošanas maratonā būs pieejamas trīs distances - Favorit bērnu distance, Gutta 14 km ģimenes distance un 42 km sporta distance. Vispirms starts tiks dots sporta distancei – plkst. 9:30, pēc tam Favorit bērnu braucienam plkst. 11:50 un visbeidzot plkst. 13:00 Gutta 14 km distancei. Tie, kas vēl nav reģistrējušies Spice skrituļslidošanas maratonam, to varēs izdarīt arī sacensību dienā pasākuma norises vietā pie Dzintaru koncertzāles.

Tiem, kas startēs jebkurā no skrituļslidošanas maratona distancēm, būs iespēja iegūt īpašas balvas no t/c Spice veikaliem. Balvas piešķirs šādās 23 nominācijās: Zaļākie skrituļotāji, Kuplākā ģimene, Visjaunākais dalībnieks, Pieredzējušākais dalībnieks, Raibākā ķivere, Stilīgākās skrituļslidas, Košākais krekls, Košākās matu bantes, Kuplāko svārku īpašniece, Atraktīvākā ģimene, Raibākās zeķes, Stilīgākās skrituļotājas, Viskrāsainākā tērpa īpašnieks, Jaunākais dalībnieks, Garākā bārda, Garākās bizes, Sarkanākā tērpa īpašnieks, Oranžākā tērpa īpašnieks, Dzeltenākā tērpa īpašnieks, Zilākā tērpa īpašnieks, Karstasinīgākais skrituļslidotājs, Aktīvākais līdzjutējs, Lielāko ūsu īpašnieks.

Tādēļ aicinām ikvienu, kas startēs šajā Spice skrituļslidošanas maratonā, piedomāt pie sava ārējā tēla noformējuma.

Būs arī skrituļslidu un ekipējuma noma

Savukārt tie, kuriem nav savu skrituļslidu, varēs tās iznomāt sacensību norises vietā veikala Ski Box stendā. Tā kā ekipējuma skaits ir ierobežots, aicinām domāt šo jautājumu savlaicīgi.

Ski Box noma nodrošinās sešdesmit pieaugušo un piecpadsmit bērnu skrituļslidu pārus. Skrituļslidu un aizsargaprīkojuma noma izmaksās 3 Ls, tikai skrituļslidu – 2,50 Ls, tikai aizsargaprīkojuma – 1,50 Ls, bet ķiveres – 2 Ls. Tāpat pastāvēs iespēja Ski Box stendā iegādāties ķiveres ar 50% atlaidi.

Pavisam drīz arī SMScredit.lv Mārupes MTB maratons

Savukārt ikviens kalnu riteņbraukšanas fans var jau reģistrēties SMScredit.lv Mārupes MTB maratonam, kas norisināsies 25. augustā. Tās ir šogad vienīgās starptautiskās MTB riteņbraukšanas sacensības Latvijā.

Vairāk informācijas www.maratoni.lv

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu