"Bang Bros" svilina arī Saulkrastu mainīgajos laika apstākļos

"Ghetto Basket" 2. jūlija Saulkrastu svētku ietvaros notikušajā posmā, pārvarot karsto sauli un negaisa brāzmas, pirmo vietu izcīnīja "Bang Bros", kas finālā ar 11:6 uzveica "Sport 2000-2". Trešo vietu izcīnīja "Kūsiņā iekšā". Kopumā startēja 40 komandas.

Vatbūt salīdzinoši nelielais attālums līdz Rīgai, varbūt iespēja apvienot "Ghetto Basket" spēlēšanu ar pludmales priekiem ļāva Saulkrastu posmam sasniegt ārpus galvaspilsētas šovasar notikušo posmu dalībnieku rekordskaitu.

Grupu turnīri tika izspēlēti saules staru karstumā, bet izslēgšanas maču norisē iejaucās negaiss, pārdesmit sekunžu laikā padarot laukumus par slidotavām. Pirms izšķirīgajiem mačiem lietus gan mitējās, taču mitrais asfalts liedza īstenot dzīvē daudzas straujas kustības un apspēlēšanas manevrus.

Saulkrastu posma čempionu titulu izcīnīja "Bang Bros", kuri, pateicoties lieliskajiem tālmetieniem, ar 11:6 apspēlēja "Sport 2000-2. Trešo vietu ieņēma "Kūsiņā iekšā".

"Ghetto Basket" sezona turpināsies 4. jūlijā Alūksnē, 7. jūlijā Rīgā un 8. jūlijā Dobelē.

Ielu basketbolistiem, kuriem iepatikās Saulkrastu "Koklītēs" startēt sacensībās, šāda iespēja būs arī pēc nedēļas, jo 9. jūlijā tieši tur notiks lielākais "Mix" grupas turnīrs Baltijā - "Tallink Baltic Open Mix", piedaloties komandām no visām trijām valstīm. Vairāk info šeit!