Sākusies reģistrācija ''Tele2 Rīgas velomaratonam''

Sākusies reģistrācija ''Tele2 Rīgas velomaratonam'', kas notiks 5. jūnijā. Reģistrēties velomaratonam varēs internetā mājas lapā www.velo.lv līdz 2. jūnijam plkst. 23:00, TVNET informē pasākuma organizatori.

Līdz 30. aprīlim reģistrēties trim velomaratona distancēm - Rīgas Grand Prix (120 km), Tautas distancei (43 km) un Ģimenes distancei (10 km) – var par pazeminātu dalības maksu. Pēc 30. aprīļa maksa pakāpeniski palielināsies.

Šogad īpaši izdevīgi reģistrēšanās nosacījumi ir Tele2 un priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa klientiem, kuriem dalība "Tele2 Rīgas velomaratonā" ir par 25% lētāka. Atlaides iegūšana ir vienkārša - jānosūta SMS ar vārdu "velo" uz numuru 1626. Savā telefonā abonents saņems unikālo atlaižu kodu, ko, reģistrējoties mājas lapā www.velo.lv, jāievada speciāli tam paredzētā laukā. Viens abonenta numurs var saņemt maksimums četrus unikālos atlaižu kodus. Katrs kods jāpieprasa atsevišķā īsziņā. Īsziņa ir bezmaksas un pieejama tikai Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem.

Reģistrējoties līdz 30. aprīlim, dalības maksa Rīgas Grand Prix un Tautas distancē ir Ls 2 - 6. Savukārt dalības maksa Ģimenes distancē ir Ls 3, un tā paliks nemainīga visu reģistrācijas laiku. Dalības maksa dažādām vecuma grupām ir atšķirīga. Plašāka informācija par dalības maksu pieejama www.velo.lv.

Reģistrēties dalībai "Tele2 Rīgas velomaratonā" var divējādi - izmantojot interneta banku norēķinu formas (Swedbankas un SEB bankas klientiem) vai kredītkaršu un debetkaršu norēķinus internetā (Visa, Visa MasterCard, Visa Electron, Visa Maestro u.c.).

Dalības maksā iekļauts dalībnieka numurs, laika kontroles mikročips, ūdens un uzkodu punkti distancēs un pēc finiša, neatliekamā medicīniskā palīdzība distancē un startā/finišā, velosipēdu apkope startā un distancē, mantu glabātuve, fotogrāfijas un video no sacensībām www.velo.lv.

Uz augšu
Back