Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Tele2 Rīgas velomaratons» plāno pulcēt rekordlielu dalībnieku skaitu

TVNET
«Tele2 Rīgas velomaratons» plāno pulcēt rekordlielu dalībnieku skaitu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 26. aprīlī, «Tele2 Rīgas velomaratona» rīkotāji – Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks, «Tele2» valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs un «Igo Japiņa sporta aģentūras» direktors Igo Japiņš informēja, ka arī šogad 2. jūnijā notiekošā «Tele2 Rīgas velomaratona» starta un finiša zonas būs 11.novembra krastmalā, TVNET informē organizatori.

Šogad «Tele2 Rīgas velomaratons» notiks jau 30. reizi. Dalībniekiem ir iespēja startēt 90 km garajā SEB sporta distancē, 32 km Tautas distancē un 16 km «Gutta» ģimenes distancē. Pagājušajā gadā velomaratonā piedalījās vairāk nekā 4000 dalībnieku. Šoreiz riteņbraucēju skaits varētu tuvoties 5000.

Igo Japiņš «Igo Japiņa sporta aģentūras» direktors: «Tele2 Rīgas velomaratons» šogad notiks jau 30. reizi. Trešo gadu pēc kārtas sacensību starts tiks dots Krastmalā. Riteņbraucēji šķērsos Dienvidu un Vanšu tiltu. No 29. aprīļa mājas lapā www.velo.lv un «Tele2» apkalpošanas centros sāksies iepriekšējā reģistrācija velomaratonam. Bet no 13. maija pirmdienu vakaros Biķernieku sporta bāzē notiks treniņi, kuros es un Latvijas profesionālākie riteņbraucēji ikvienam palīdzēs apgūt pareizas braukšanas un treniņu iemaņas, lai sagatavotos sacensībām.»

Par godu apaļajai jubilejai I. Japiņš preses konferencē pasniedza Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājam V. Baraņņikam un «Tele2» valdes priekšsēdētājam V. Vancovičam īpašos «Tele2 Rīgas velomaratona» kreklus ar skaitli 30.

Vadims Baraņņiks, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs: «Rīgas dome atbalsta velobraukšanu Rīgā un velobraucējus, kas pārvietojas pa galvaspilsētas ielām un piedalās šajās sacensībās. Mēs darīsim visu, lai savlaicīgi pabeigtu remontdarbus krastmalā un trase atbilstu augstākajiem drošības standartiem. Tāpat, domājot par rīdzinieku ērtībām, ar Rīgas domes atbalstu ir tapuši vairāki veloceliņu maršruti, tādējādi veicinot velokultūras attīstību galvaspilsētā. Mēs arī šogad pasniegsim Rīgas domes kausus Tautas distances uzvarētājiem.»

Valdis Vancovičs, «Tele2» valdes priekšsēdētājs «Nepārtraukti turpinot attīstību, «Tele2 Rīgas velomaratons» ir kļuvis par centrālo velo notikumu Latvijā un ir apliecinājis sevi arī Eiropas velomaratonu vidū. Novēlu «Tele2 Rīgas velomaratonam» 30.gadu jubilejā šogad sasniegt mērķi – pulcēt 5000 velobraucējus pašā galvaspilsētas sirdī!» saka «Tele2» valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs, atgādinot, ka puse Latvijas iedzīvotāju, kas ir «Tele2» un «Zelta Zivtiņas» klienti, var reģistrēties ar 20% atlaidi».

Tāpat V.Vancovičs aicina uzņēmumus arī šogad būt aktīviem un piedalīties «Tele2 komandu braucienā», iegūstot īpašas balvas no «Tele2». Arī šogad «Tele2» Rīgas velomaratona» ģenerālsponsors «Tele2» plāno piedalīties ar vairāk nekā 200 darbiniekiem gan no Latvijas biroja, gan no deviņām citām valstīm, kurās strādā «Tele2».

Informācija par «Tele2 Rīgas velomaratonu», trasēm, reģistrāciju un treniņa grafikiem būs pieejama www.velo.lv mājas lapā. Jau no 13. maija ik nedēļu notiks treniņi, kuros Igo Japiņš un Latvijas profesionālākie riteņbraucēji ikvienam palīdzēs apgūt pareizas braukšanas un treniņu iemaņas, lai sagatavotos sacensībām.

Pieteikšanās «Tele2 Rīgas velomaratonam» sāksies 29. aprīlī mājas lapā www.velo.lv un «Tele2» apkalpošanas centros.

Piesakoties velobraucienam no 29.aprīļa līdz 26.maijam, «Tele2» un «Zelta Zivtiņas» klientiem būs iespēja saņemt 20% atlaidi no dalības maksas. Lai iegūtu atlaides kodu, būs jānosūta SMS ar tekstu «VELO» uz numuru 1626. Ar vienu atlaides kodu var pieteikt ne vairāk kā 2 personas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu