''Skonto'' cīnās neizšķirti pirmajā Baltijas līgas 1/4 mačā

Otrdien "Triobet" Baltijas futbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Latvijas čempioni "Skonto" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Lietuvas vienību Panevēžas "Ekranas".

Mača pirmajā puslaikā vārti netika gūti, taču uzreiz pēc pārtraukuma izcēlās viesu futbolists Giedrus Tomkevičs, panākot 1:0. ''Skonto'' vienība centās atspēlēties, kas izdevās mača 83. minūtē, kad neizšķirtu izrāva Artūrs Karašausks.

Atbildes mačs Lietuvā tiks aizvadīts 20. aprīlī.

Rīt ceturtdaļfināla mačus aizvadīs "Jūrmala-VV" vienība, kas uzņems "Liepājas Metalurgs" komandu un pagājušās sezonas līgas čempionvienība "Ventspils", kas izbraukumā tiksies ar Tallinas ''Flora''.

Šo dueļu atbildes mači risināsies 19. aprīlī.

Pusfinālā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā, savukārt turnīra fināls paredzēts 19. jūnijā.