Skrastiņš nespēlē; ''Stars'' nenotur uzvaru

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Dalasas "Stars" bez savainotā latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa ierindā savā laukumā ar 3:4 pagarinājumā atzina Anaheimas "Ducks" pārākumu, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Spēle ritēja līdzīgā cīņā, un nevienai no komandām neizdevās iegūt divu vārtu pārsvaru.

Trešās trešdaļas 14. minūtē vadībā ar 3:2 izvirzījās mājinieki, taču septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām Tēmu Selanē panāca neizšķirtu, bet uzvaru pagarinājumā "Ducks" vienībai nodrošināja Kams Flauers, kura kontā arī viena rezultatīva piespēle.

Atgādinām, ka Skrastiņam ir sagriezts augšstilba muskulis. Precīza aizsarga atgriešanās laukumā nav zināma.

Tikmēr citā spēlē Kalgari "Flames", nespēlējot latvietim Raitim Ivanānam, ar 3:6 izbraukumā zaudēja Sanhosē "Sharks".

Pēc šīs spēles turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā "Stars" ar 86 punktiem ieņem 9. pozīciju, bet "Flames" ar 85 punktiem ierindojas vienu vietu zemāk.