''Flames'' pagarinājumā piekāpjas ''Ducks''

Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā Kalgari "Flames" joprojām bez latviešu uzbrucēja Raita Ivanāna sastāvā izbraukumā ar 4:5 pagarinājumā piekāpās Anaheimas "Ducks" komandai, kurai tā bija trešā uzvara pēc kārtas.

Tādējādi "Flames" vienība izbraukumā "Ducks" hokejistus nav uzvarējuši jau 13 spēles pēc kārtas.

Mača pirmajās sešās minūtēs mājinieki bija izvirzījušies pārliecinošā vadībā ar 3:0, taču līdz otrās trešdaļas beigām Kalgari vienība panāca izlīdzinājumu, turklāt noslēdzošajā periodā arī tika priekšā ar 4:3.

Tomēr divas minūtes līdz pamatlaika beigām precīzi meta Tēmu Selane, panākot neizšķirtu, savukārt pagarinājumā izcēlās Korijs Perijs, kura kontā arī komandas otrie vārti un rezultatīva piespēle.

Tikmēr "Flames" rindā Toms Kostopulus izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Kopvērtējumā Kalgari klubs ar 84 punktiem atrodas 10. pozīcijā Rietumu konferencē, bet "Ducks"ar 85 punktiem ierindojas divas vietas augstāk.