«Saint-Germain» izrauj neizšķirtu pret «Barcelona» (6)

UEFA Čempionu līgas turnīrā otrdien tika aizvadītas pirmās divas ceturtdaļfināla spēles. Aizraujoša cīņa norisinājās Parīzē, kur vietējais «Saint-Germain» klubs nospēlēja neizšķirti 2:2 ar slaveno Spānijas vienību «Barcelona».

Rezultātu cīņas 38. minūtē atklāja «Barcelona» zvaigzne Lionels Mesi. Izlīdzinājumu Parīzes futbolisti panāca 79. minūtē, kad precīzs bija zviedrs Zlatans Ibrahimovičs, taču vienu minūti pirms pamatlaika beigām precīzs no 11. metru atzīmes bija «Barcelona» pussargs Ksavi Ernandess, panākot 2:1 viesu labā.

Uzvaru gan «Barcelona» neizdevās nosargāt, jo kompensācijas laika ceturtajā minūtē veiksmīgi nospēlēja «Saint-Germain» futbolists Blaiss Matuidi, izlīdzinot rezultātu - 2:2.

Abu komandu atbildes cīņa norisināsies pēc nedēļas (10. aprīlis) Barselonā.

Otrajā 1/4 fināla mačā otrdien Vācijas klubs Minhenes «Bayern» ar rezultātu 2:0 savā laukumā uzvarēja Itālijas klubu Turīnas «Juventus».

Vārtus mājinieku labā guva Austrijas futbolists Davids Alaba un Tomass Millers.

Šā pāra atbildes cīņa norisināsies 10. aprīlī Turīnā.

Pāru uzvarētāji divu spēļu summā sasniegs pusfinālu, pirms kura notiks izloze. Savukārt fināls plānots 25. maijā Vemblija stadionā Londonā, kaut turnīrā vairs nav palicis neviens Anglijas klubs.