Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mainījies Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēļu grafiks

FOTO: Kaspars Volonts/TVNET

Gatavošanās ciklā gaidāmajam pasaules čempionātam Slovākijā mainīts Latvijas hokeja valstsvienības pārbaudes spēļu grafiks, TVNET informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Latvijas hokeja izlases otrā sanākšanas reize paredzēta marta otrajā pusē, kad izbraukumā tiks aizvadītas divas pārbaudes spēles ar Zviedrijas valstsvienību.

Ir zināms, ka 30. martā Latvijas izlase spēlēs Ūmeo (''Umea Arena'') un pēc vienas dienas pauzes - 1. aprīlī - otro savstarpējo spēli aizvadīs Šellefteo (''Skelleftea Kraft Arena).

Nelielas izmaiņas ir skārušas Latvijas un Somijas savstarpējās spēles ''Arēnā Rīga''. Iepriekš bija plānots, ka minētās pārbaudes spēles notiks 8. un 9. aprīlī, tomēr ar Somijas komandas lūgumu spēli pārcelt dienu iepriekš tās notiks 7. un 8. aprīlī.

Tāpat Latvijas un Austrijas izlašu spēles notiks 13. un 14. aprīlī, nevis 15. un 16. aprīlī, kā tika plānots iepriekš. Šī izbraukuma spēles notiks, kā paredzēts, Insbrukā.

Pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta tiks aizvadītas Rīgā. 25. un 26. aprīlī Latvijas valstsvienība sacentīsies ar Norvēģijas izlasi. Tā būs lieliska iespēja savu skatītāju priekšā aizvadīt labas spēles jau galīgajā sastāvā.

Pasaules čempionātā Latvijas valstsvienība spēlēs D apakšgrupā kopā ar Somijas, Čehijas un Dānijas izlasi.

Kā ziņots, pagājušajā nedēļā Latvijas izlase, spēlējot ar komandas tuvākajām rezervēm, izcīnīja pirmo vietu Eiropas Izaicinājuma turnīrā Norvēģijas galvaspilsētā Oslo.

Uz augšu
Back