Pagājušās sezonas finālistu cīņā ''Celtics'' uzvar ''Lakers''

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā Bostonas "Celtics" izbraukumā ar 109:96 pārspēja iepriekšējo divu sezonu čempionvienību Losandželosas "Lakers".

Pagājušajā sezonā tieši šīs komandas tikās NBA finālsērijā, kurā ar 4-3 pārāki bija "Lakers" basketbolisti.

Šajā mačā rezultatīvākais "Celtics" rindās ar 32 punktiem bija Pols Pīrss, bet Kevins Gārnets pievienoja 18 punktus un 13 atlēkušās bumbas, savukārt Reja Alena kontā 21 punkts.

Tikmēr laukuma saimniekiem ar 41 punktu izcēlās Kobe Braients, bet Lamars Odoms pievienoja 15 punktus.

Pirmais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā, tomēr otrajā spēles daļā iniciatīvu pārņēma Bostonas basketbolisti. Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām "Lakers" vēl pietuvojās līdz -4 (87:91), tomēr viesu izrāviens neļāva pretiniekiem lauzt mača gaitu.

Pašreiz "Celtics" ar 36 panākumiem un 11 neveiksmēm ieņem pirmo pozīciju Austrumu konferencē, bet Losandželosas vienība ar 33 uzvarām un 15 zaudējumiem ierindojas otrajā vietā rietumos.