"Skonto" iekļūst Sadraudzības kausa pusfinālā (2)

Futbola klubs "Skonto'' trešdien Sanktpēterburgā notiekošajā Sadraudzības kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē ar 2:0 pārspēja Tadžikistānas vienību Dušanbe "Istiklol", iekļūstot turnīra pusfinālā.

Pirmos vārtus Latvijas čempionvienība guva 19. minūtē, kad precīzi sita komandas kapteinis, aizsargs Vitālijs Smirnovs.

Savukārt punktu šim mačam pielika "Skonto'' vienības pagājušās sezonas labākais snaiperis brazīlietis Nātans Žuniors. Viņš pretuzbrukumā priekšpēdējā minūtē nopelnīja pārkāpumu un pats realizēja 11 soda sitienu.

Pusfinālā "Skonto'' tiksies ar Soļigorskas "Šahtjor" (Baltkrievija) un Kijevas "Dinamo" (Ukraina) mača labāko.

Tikmēr citā ceturtdaļfināla spēlē Latvijas uzbrucējs Ģirts Karlsons izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, palīdzot Baku ''Inter'' komandai ar 4:0 pieveikt Erevānas ''Mika'' futbolistus.

Latvijas futbolista pārstāvētā Azerbaidžānas čempionvienība pusfinālā tiksies ar Krievijas klubu Sanktpēterburgas ''Zeņit''.

B apakšgrupas kopvērtējumā "Skonto'' izcīnīja pirmo vietu, gūstot divas uzvaras un vienreiz spēlējot neizšķirti. Tikmēr "Istiklol" ieguva otro vietu A apakšgrupā.