Neapšaubāmi lielāka skaidrība un varbūt pat pirmie čempionu šampanieši varēs plūst jau šajā nedēļas nogalē pēc STIGA Trophy 2012.
STIGA Trophy 2012 programma
Tas brīdis ir klāt, kad varam atklāt detalizētu informāciju skatītājiem par šī gada aizraujošākajām bezceļu sacensībām Latvijā - «STIGA TROPHY 2012», kas norisināsies jau šajā nedēļas nogalē – no 17. līdz 19.augustam.
Sacensību organizatori ir īpaši parūpējušies par dažādām izklaides un atpūtas iespējām tā, lai skatītājiem trīs dienu garumā būtu iespēja lieliski atpūsties un baudīt bezceļu sacensības visā to krāšņumā.
STIGA TROPHY sacensību pirmā diena norisināsies Alūksnes pilsētā. Pateicoties Alūksnes domes atbalstam, skatītājiem piektdien sacensību vērošana būs bezmaksas!
No plkst.16:00 notiks sporta kategoriju parādes brauciens cauri Alūksnes pilsētai. Kolonnas brauciena priekšgalā kā galvenais bezceļu «eksponāts» brauks iespējams lielākais visurgājējs Latvijā ar diezgan zīmīgu nosaukumu «KILLER»! Šis auto, kam ir ļoti jaudīgs dzinējs un visnotaļ iespaidīgas riepas, vienaldzīgu neatstās nevienu, tāpēc, dārgie skatītāji, sagatavojiet savus fotoaparātus! :)
Lieli vīri brauc ar lielām mašīnām - šajā auto piektdien redzēsim sacensību vadītāju Raimondu Bergmani.
Aiz «KILLER» kolonnā parādes braucienā skatītājiem būs ekskluzīva iespēja redzēt visu sporta kategoriju bezceļniekus – sākot ar kvadracikliem (ATV) un standartdžipiem līdz pat ļoti dažādi konstruētiem Ziemeļeiropas bezceļu prototipiem.
Parādes brauciens notiks pa galvenajām pilsētas ielām un noslēgsies NBS Kājnieku skolas poligonā (Pleskavas ielā 2), kur plkst.17 notiks sacensību oficiālā atklāšana un svinīgais starts. Tā laikā pasākuma vadītājs Raimonds iepazīstinās klātesošos ar katru pie mums viesojošos ekipāžu un to sasniegumiem. Jāatzīmē, ka pirms sacensību svinīgā starta NBS Kājnieku poligona starta laukumā ikvienam interesentam, būs laiks un iespēja visas sporta automašīnas arī kārtīgi apskatīt un iemūžināt savos fotoaparātos.