Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jūrmala Grand Prix sacensību laikā būs satiksmes ierobežojumi

TVNET
Jūrmala Grand Prix sacensību laikā būs satiksmes ierobežojumi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Sestdien Jūrmalā risināsies Jūrmala Grand Prix 2012 un SMScredit.lv Jūrmalas velomaratons, kur pilsētas teritorijā, laikā no plkst. 9:00 līdz 19:00 tiks ierobežota autotransporta satiksme. Trase virzīsies caur Dzintariem, Bulduriem un Lielupei. Sacensībās dalību ir apstiprinājušas četrpadsmit UCI (Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība) kontinentālās komandas un nacionālās izlases no Lielbritānijas, Krievijas, Vācijas, Rumānijas, Ukrainas, Slovākijas, Alžīrijas, Igaunijas, Somijas, Ungārijas, Baltkrievijas un, protams, Latvijas.

Sacensībās startēs vienas no UCI Eiropas tūres spēcīgākajām komandām – RusVelo un Farnese Vini-Selle Italia. Latvijā tik augsta pasaules līmeņa velosacīkstes šogad būs divas, abas organizēs Alpha Baltic Sport: Jūrmala Grand Prix 19. maijā un Jūrmalas MTB maratons 26. augustā, kas iekļauts UCI XCMS kategorijā.

Latvijas godu sacensībās aizstāvēs divas komandas – Alpha Baltic/Unitymarathons.com un Rietumu-Delfin. Tāpat savu dalību ir apstiprinājušas Vācijas Team Specialized Concept Store, Rumānijas Tusnad Cycling Team, Ukrainas ISD-Lampere Continental, Slovākijas Dukla Trencin Trek komandas, kā arī Krievijas, Alžīrijas, Igaunijas, Somijas, Ungārijas un Baltkrievijas nacionālās izlases.

Jūrmala Grand Prix 2012 19. maijā

• 9:00-9:15 Komandu prezentācijas

• 9:30 Starts

• Ap 13:40 gaidāms finišs

• Ap 13:50-14:00 Apbalvošanas ceremonija

• 14:30 Preses konference pie Dzintaru koncertzāles

Savukārt jau dienas vidū sāksies SMScredit.lv velomaratons, kur ikviens dalībnieks var izvēlēties distanci, kas būs viņam pa spēkam: pašiem izturīgākajiem piedāvājam startēt 126 km sporta distancē, amatieriem un uzņēmumu komandām – Skandi Motors tautas distancē (60 km), bet ģimenēm un bērniem – Gutta ģimenes 14 km distancē, kurā nav vecuma ierobežojumu.

SMScredit.lv Jūrmalas velomaratona organizatori aicina visus, kuri gatavojas startēt Gutta ģimenes distancē, padomāt par sava ārējā tēla un braucamrīka noformējumu, jo ikvienam būs iespēja saņemt īpašas balvas no Gutta šādās nominācijās – Garākās bizes, Raibākā ķivere, Stilīgākais ritenis, Košākais krekls, Raibākās zeķes, Jaunākais dalībnieks, Vecākais dalībnieks, Ērtākais pārvietošanās līdzeklis, Kuplākā ģimene, Garākās ūsas, Ātrākais dalībnieks, Izturīgākais dalībnieks, Labākais tandēms, Sulīgi zaļākā tērpa īpašniece, Košākās matu bantes, Augstāko papēžu īpašniece, Kuplāko svārku īpašniece.

SMScredit.lv Jūrmalas velomaratons 19. maijā

• 7:00 -13:00 dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana

• 14:20 Starts 126 km sporta distancei pie Dzintaru koncertzāles

• 14:25 Starts Skandi Motors 60 km distancei pie Dzintaru koncertzāles

• 14:30 Starts Gutta 14 km ģimenes distancei pie Dzintaru koncertzāles

• Ap plkst. 16:00 Apbalvošanas ceremonija

Satiksmes ierobežojumi

19. maijā no plkst. 9:00 līdz 19:00 būs aizliegts novietot automašīnas un satiksme tiks ierobežota šādās ielās: Dzintaru prospektā no Turaidas ielas līdz K.Barona ielai, K.Barona ielā no Dzintaru prospekta līdz Bulduru prospektam, Bulduru prospektā no K.Barona ielas līdz Jūrnieku ielai, Jūrnieku ielā, Vikingu ielā no Mastu ielas līdz Enkuru ielai, Rēzeknes pulka ielā no Mastu ielas līdz Vienības prospektam, Vienības prospektā no Rēzeknes pulkas ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā no Vienības prospekta līdz Rīgas ielai, Rīgas ielā no Viestura ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielā no Rīgas ielas līdz Dzintaru prospektam.

Autotransporta satiksme laikā no plkst. 9:00 līdz pat plkst. 19:00 Pērkona ielā, Rīgas ielā, Lienes ielā, Jomas ielā un Z.Meierovica prospektā būs atļauta tikai divās joslās, bet atlikušās divas joslas tiks atvēlētas velosacensību dalībniekiem.

Savukārt laikā no plkst. 13:00 līdz 19:00 būs aizliegts novietot automašīnas un satiksme tiks ierobežota šādās ielās: Lienes ielā no Turaidas ielas līdz Jomas ielai, Jomas ielā no Lienes ielas līdz Z.Meierovica prospektam, Z.Meierovica prospektā, Mellužu prospektā, Asaru prospektā, Talsu šoseja, Kolkas iela. Dubultu prospekts un Jaunķemeru ceļš būs slēgti satiksmei.

Sestdien, 19. maijā, no plkst. 9:30 līdz 19:30 tiks atslēgta luksoforu darbība šādās vietās

1. Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā

2. Rīgas ielas un K.Barona ielas krustojumā

3. Rīgas ielas un Dārzkopības ielas krustojumā

4. Rīgas ielas un Viestura ielas krustojumā

Kā arī no plkst. 13:00 līdz 19:00 šādās vietās

1. Lienes ielas un Pliekšāna ielas krustojumā

2. Lienes ielas un Smilšu ielas krustojumā

3. Lienes ielas un Omnibusa ielas krustojumā

4. Jomas ielas un Lienes ielas stūrī

5. Ērgļu ielas un Jomas ielas krustojumā

6. Pie Dubultu stacijas

7. Skautu ielas un Asaru prospekta krustojumā

8. Skolas ielas un Talsu šosejas krustojumā

9. Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā

10. Rīgas ielas un K.Barona ielas krustojumā

11. Rīgas ielas un Dārzkopības ielas krustojumā

12. Rīgas ielas un Viestura ielas krustojumā

Jūrmalas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti ar sapratni izturēties pret iespējamiem satiksmes sastrēgumiem, kas atsevišķos Jūrmalas ceļu posmos īslaicīgi varētu rasties abu sacensību laikā.

Sacensību dienā reģistrācija notiks starta zonā Jūrmalā, Dzintaru prospektā 1, pie Dzintaru koncertzāles, reģistrācijas teltī no plkst. 7:00. Dalībnieku reģistrēšanās katrai distancei beidzas 1,5 h pirms starta.

Šogad katram Jūrmalas velomaratona dalībniekiem būs iespēja vēlākais vienu stundu pēc finiša saņemt mobilajā tālrunī īsziņu ar savu rezultātu. Tādēļ reģistrējoties lūgums neaizmirst norādīt sava mobilā tālruņa numuru.

Velomaratona dalībniekiem būs piekļuve dzeršanas un barošanas punktiem, kuros tiks dalīti gan augļi, gan sporta dzērieni.

Jūrmala Grand Prix kopējais balvu fonds ir 8686 eiro, bet SMScredit.lv Jūrmalas velomaratona – 4500 eiro. Turklāt arī tie, kas nekāps uz goda pjedestāla, varēs pretendēt uz naudas balvām. Skandi Motors 60 km distancē katrs dalībnieks, kurš finišēs kā 100., 200., 300., 400., 500., 600., 700., 800., 900. vai 1000., saņems garantētu naudas balvu 100 eiro.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu