Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgas «Dinamo» sezonas noslēguma pasākuma programma

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Sestdien, 17. martā, plkst. 14:00 «Arēnā Rīga» notiks Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» 2011./2012. gada sezonas noslēguma pasākums, kura ietvaros hokejisti piedalīsies dažādos ar hokeju saistītos veiklības un prasmju konkursos, kā arī uzstāsies pazīstami estrādes mākslinieki. Tiešraidē sezonas noslēguma pasākumu translēs LTV7.

Rīgas «Dinamo» 2011./2012. gada sezonas noslēguma pasākumā līdzjutējus un komandu ar saviem priekšnesumiem priecēs grupa «Keksi», Liene Šomase un «Bite’s Blues Band».

Pasākuma gaitā norisināsies arī loterijas «Dinamobīlis Dinamomīlim» noslēguma izloze, kuras galvenā balva būs automašīna - 21. gadsimta Volkswagen Beetle, kā arī notiks Skolu līdzjušanas konkursā uzvarējušo skolu apbalvošana.

Tāpat pirms pasākuma un tā laikā «Arēnas Rīga» vestibilos notiks «Dinamo» produktu līnijas degustācijas, būs iespēja iepazīties ar «Dinamo» sadarbības partneru jaunākajiem produktiem (Nike, Braingames u.c.), būs mākslinieka Jāņa Anmaņa meistardarbnīca, kā arī notiks lietota hokeja ekipējuma vairāksolīšana.

Rīgas «Dinamo» hokejisti piedalīsies šādos veiklības un prasmju konkursos:

- Latvijas Dzelzceļa ātruma stafete;

- Aldara metienu pa vārtiem konkurss;

- Skonto Būve veiklības stafete;

- Itera soda metienu karalis.

Rīgas «Dinamo» ar šo noslēguma pasākumu vēlas pateikties visiem saviem uzticīgajiem līdzjutējiem, kuri visas sezonas garumā atbalstīja komandu un bija kopā ar to gan uzvarās, gan zaudējumos. «Dinamo» ceturto sezonu pēc kārtas iekļūst KHL Gagarina kausa izslēgšanas spēlēs, un šādus rezultātus nebūtu iespējams sasniegt bez kluba atbalstītājiem un labākajiem līdzjutējiem pasaulē!

Ieejas maksa uz Rīgas «Dinamo» 2011./2012. gada sezonas noslēguma pasākumu 2 lati; skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 1 lats.

Biļetes no š.g. 13. marta plkst. 12:00 nopērkamas visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv. Sezonas un brīvdienu abonementu īpašniekiem, uzrādot abonementa karti, ieeja bez maksas.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu