Krista Puisīte iegūst otro vietu NCAA golfa turnīrā

Latvijas golfere Krista Puisīte pirmdien Teksasā iekļuva pārspēlē cīņā par čempiones titulu, iegūstot 2. vietu ASV studentu sporta (NCAA) turnīrā «Claud Jacobs Challenge», TVNET informē Latvijas Golfa federācijas sabiedrisko attiecību un mediju koordinators Gundars Galkins.

Teksasas valsts universitātes komandā spēlējošā Krista Puisīte triju kārtu summā «Victoria Country Club» laukumā nospēlēja ar 224 sitieniem jeb astoņiem sitieniem virs teorētiski nepieciešamās sitienu normas (PAR). Tādu pašu rezultātu 54 bedrītēs sasniedza Ali Lukass (Ali Lucas) no Luiziānas Monro augstskolas, kura pārspēles otrajā bedrītē pieveica divkārtējo «Latvian Open» čempioni.

Stabili visu turnīru aizvadīja Puisītes jaunākā māsa Māra Puisīte, kura ar +15 virs PAR dalīja 12.vietu.

Teksasas valsts universitāte palika nepārspēta komandu vērtējumā un ar sezonā otro uzvaru atkārtoja skolas rekordu. Komandas rezultāts – 901 sitiens – turnīrā ir absolūti labākais uzvarētāju sasniegums.

Pirms gada Krista Puisīte «Claud Jacobs Challenge» turnīrā pārspēlē izcīnīja pirmo vietu, iegūstot pagaidām vienīgo čempiones titulu NCAA sacensībās.

NCAA sezonu Teksasas valsts universitātes «Bobcats» komanda turpinās pēc nedēļas Floridā, startējot «Louisville Cards Challenge», kur pirms gada uzvarēja komandu konkurencē.