Borodavko 2. vieta prestižajā Parīzes «Grand Slam» turnīrā

Latvijas džudo cīkstonis Jevgēņijs Borodavko svētdien izcīnīja augsto otro vietu Parīzes «Grand Slam» sērijas turnīrā.

Svara kategorijā līdz 100 kilogramiem startējošais Borodavko sacensības uzsāka no 1/16 fināla, izcīnot četras uzvaras. Savukārt finālmačā Latvijas sportists tomēr piekāpās Pekinas olimpisko spēļu čempionam Tuvšinbajaram Naidanam no Mongolijas.

Pārējie Latvijas sportisti svētdien izcīnīja kaut vienu uzvaru, tomēr par augstām vietām nespēja pacīnīties.

Svara kategorijā līdz 81 kilogramam Konstantīns Ovičiņņikovs izcīnīja vienu uzvaru, bet 1/16 finālā piekāpās vēlākajam sacensību uzvarētājam Olem Bišofam no Vācijas.

Savukārt svara kategorijā līdz 90 kilogramiem Aigars Mīlenbergs pēc vienas uzvaras 1/16 finālā zaudēja Dienvidkorejas sportistam Danamam Sonam.

Sestdien Deniss Kozlovs svara kategorijā līdz 66 kilogramiem aizkļuva līdz sacensību astotdaļfinālam.

Savukārt svara kategorijā līdz 60 kilogramiem zaudējumu jau pirmajā cīņā piedzīvoja Andejs Maģers.