Daugaviņam rezultatīva piespēle

Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcēlās Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Otavas «Senators» komanda ar 3:2 izbraukumā apspēlēja Toronto «Maple Leafs» hokejistus.

23 gadus vecais uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrās trešdaļas izskaņā, kad Džeisons Speca panāca 2:2.

Daugaviņš uz laukumā pavadīja 8 minūtes un 10 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas 38 NHL spēlēs Daugaviņš guvis 3 vārtus, veicis 5 piespēles partneriem un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -3.

Uzvarētājiem vārtus guva Speca, Daniels Alfredsons un Kails Turiss, bet «Maple Leafs» komandā ar precīziem metieniem izcēlās Metjū Lombardi un Džofrijs Lupuls.

Jāatzīmē, ka Daugaviņš nebija ticis pie rezultativitātes punktiem 20 spēlēs pēc kārtas.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā pēc šīs spēles «Senators» ar 58 punktiem 48 spēlēs saglabāja 5. vietu.