"Barons/LMT" zaudējums Maskavā (5)

Eiropas kausa turnīra basketbolā B apakšgrupas piektajā mačā Latvijas čempioni “Barons/LMT” ar 74:84 (16:28, 22:18, 18:20, 18:18) izbraukumā piekāpās spēcīgajam Krievijas klubam Maskavas “Dinamo”.

„Barons/LMT” komandā rezultatīvākais spēlētājs ar 25 gūtajiem punktiem bija Demetrijs Aleksanders, bet ar 16 punktiem izcēlās Čārlzs Rodss, savukārt 14 „acis” Armanda Šķēles kontā. "Dinamo" rezultatīvākais vīrs ar 22 gūtiem punktiem bija Treviss Hensens, bet NBA rūdījumu guvušais Bostjans Nahbars atzīmējās ar 16 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām.

Jau no paša spēles sākuma pārāki bija laukuma saimnieki, kuri kontrolēja cīņas gaitu, ceturtdaļu uzvarot ar 28:16. Pēc pirmajā ceturksnī neveiksmīgā snieguma Latvijas čempioni atguvās, un līdz puslaika pārtraukumam pietuvojās līdz astoņu punktu starpībai – 38:46.

Pirmo 20 minūšu laikā “Baronu” rezultatīvākais spēlētājs ar 12 gūtiem punktiem bija Čārlzs Rodss, bet “Dinamo” komandas labā 14 punktus bija guvis Treviss Hansens.

Trešajā un izšķirošajā ceturtdaļā mājinieki “Baronus” turēja drošā attālumā un neļāva tiem pārņemt iniciatīvu. Ja neskaita pirmo desmitminūti, kuru „Barons/LMT” zaudēja ar 12 punktiem pārējā spēles daļā cīņa ritēja līdzīgi. Galarezultātā mača favorīti (Dinamo) svinēja uzvaru ar 84:74.

„Dinamo” - „Barons/LMT” 84:74 (28:16, 18:22, 20:18, 18:18)

Atlēkušās bumbas: Dinamo – 41, Barons – 37

„Dinamo” – sm 10/14, 2p 28/48, 3p 6/22, „ Barons” – sm 12/18, 2p 19/43, 3p 8/25

Otrajā šīs grupas spēle Kazaņas "Unics" savu līdzjutēju priekšā ar 79:72 (21:15, 11:26, 21:12, 26:19) pārspēja Sofijas "Lukoil Academic".

B grupa: Maskavas “Dinamo” (Krievija), Rīgas “Barons/LMT” (Latvija), Kazaņas "Unics" (Krievija) un Sofijas "Lukoil Academic" (Bulgārija).

Eiropas kausa pamatturnīrā piedalīsies 32 komandas, kas salozētas astoņās grupās pa četrām, aizvadot divu apļu turnīru. Mači notiks no 25. novembra līdz 13. janvārim.

Katras grupas divas labākās vienības iekļūs turnīra nākamajā kārtā, kur komandas būs sadalītas četrās grupās pa četrām katrā. Grupu divi labākie klubi iekļūs turnīra "Final Eight", kurš norisināsies no 9. līdz 12. aprīlim.