Naglis un Co izgriež pogas "oskariem" (1)

Maratonrallija Lisabona - Dakāra otro posmu no Latvijas autobraucējiem vissekmīgāk veikusi Jāņa Nagļa un Agra Pētersona ekipāža, kura izcīnīja 44. vietu. Neveiksmes turpināja vajāt abus motobraucējus - brāļus Jāni un Eināru Vinterus.

Šodien notikušajā otrajā posmā par 22 sekundēm no Nagļa un Pētersona atpalika Andra Dambja un Didža Zariņa ekipāža, kura ieņēma 47. vietu, savukārt Jānis Āzis un Ainārs Princis otrajā posmā ierindojās 82. vietā.

Kopvērtējumā Nagļa/Pētersona ekipāža ir pakāpusies uz 32. vietu, bet Dambja/Zariņa - uz 34. vietu, savukārt Āzis/Princis šobrīd ieņem 52. pozīciju.

Latvijas motobraucēji Einārs un Jānis Vinteri maratonrallija šodien izcīnīja attiecīgi 110. un 161. vietu.

No posma uzvarētāja portugāļa Elgera Rodrigesa Einārs atpalika par 14 minūtēm un 13 sekundēm, bet Jānis - 17 minūtēm un 46 sekundēn. Kopvērtējumā pēc otrā posma Einārs Vinters ieņem 51. vietu, bet Jānis atrodas 66. pozīcijā.