"Metalurgs" zaudē Krievijas čempioniem

Sadraudzības kausa izcīņas ceturtdaļfinālā Latvijas futbola čempionvienība "Liepājas metalurgs" šodien Maskavā zaudēja Krievijas čempioniem CSKA.

Jau spēles piektajā minūtē rezultātu izdevās atklāt Liepājas komandas lietuviešu leģionāram Nerijam Astrauskam, tomēr turpinājumā trīs bezatbildes vārtus guva CSKA, un "Liepājas metalurgam" pirmais Sadraudzības kauss bija galā - 1:3.

CSKA, kas šajā turnīrā spēlē ar otro sastāvu, izlīdzinājumu panāca 31. minūtē, bet 67. minūtē jau izvirzījās vadībā. Diemžēl vēl pēc vienas minūtes pats savos vārtus bumbu raidīja Liepājas komandas spēlētājs Jemeļins.

Pusfinālā CSKA tiksies ar Lietuvas čempioniem "Kaunas", bet Azerbaidžānas labākā komanda Baku "Ņeftči" mērosies spēkiem ar Armēnijas "Pjunik".