"Liepājas metalurgs" cieš neveiksmi Baltijas līgas pusfinālā

Trešdien Baltijas futbola klubu turnīra "Triobet" Baltijas līgas otrajā pusfināla spēlē Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" izbraukumā ar 0:3 piekāpās Mariampoles "Sūduva" komandai no Lietuvas, tādējādi sarežģījot savas izredzes uzvarēt divu spēļu summā.

Pirmā puslaika otrajā pusē mājinieku rindās izcēlās Nerijus Radžus, kurš ar galvu raidīja bumbu Viktora Spoles sargātajos vārtos.

Savukārt pēc septiņām minūtēm liepājnieku kļūdu netālu no soda laukuma izmantoja Karolis Čevduks, kurš dubultoja Lietuvas kluba pārsvaru (2:0).

Otrajā puslaikā "Liepājas metalurga" futbolistu centieni gūt vārtus bija nesekmīgi, bet Sūduva" vienībai izdevās Spoli pārspēt arī trešo reizi.

Atbildes mačs 9. jūnijā risināsies Liepājā.

Jau ziņots, ka citā pusfināla spēlē "Ventspils" savā laukumā ar 2:0 pārspēja Igaunijas klubu Tallinas "Flora".

4.jūlijā tiks aizvadīts "Triobet" Baltijas līgas fināls.