Bikovs uzskata, ka spēlēt pret Kanādu ir viņa liktenis (16)

Krievijas hokeja izlases galvenais treneris Vjačeslavs Bikovs pēc vakar izcīnītās uzvaras pār Somiju (5:0), kas nodrošināja viņa vadītajai komandai pirmo vietu E grupā un ceturtdaļfinālā pretiniekos Kanādas izlasi, uzsvēra, ka komanda gājusi savu ceļu, neskatoties uz situāciju tabulā.

''Mēs vienmēr spēlējam uz uzvaru. Gājām savu ceļu, bet ir redzams, ka tas ir mans liktenis. Spēlēt ceturtdaļfinālā pret Kanādu.''

Taču Bikovs piebilda, ka viņam nav nekādu pretenziju, ka jāaizvada mačs ar Vankūveras Olimpisko spēļu zelta medaļu ieguvējiem. ''Mēs gatavosimies spēlei pret nopietnu pretinieku. Arī spēlētāji to saprot. Spēle pret Kanādu ir izaicinājums visam mūsu hokejam. Taču tāpat noskaņosies arī kanādieši.''

''Viņi atveduši jaunos talantīgos spēlētājus un salikuši tos kopā ar pieredzējušajiem. Komanda veidota ar domu par nākotni. Cīņa būs nopietna,'' par gaidāmajiem pretiniekiem izteicās Bikovs.

Krievijas komandas treneris paziņoja, ka vārtos pret Kanādu stāvēs Semjons Varlamovs, kurš mačā ar Somiju palika sausā, vēsta izdevums ''Sovsport.ru''. ''Varlamovs ļoti solīdi nospēlēja un neitralizēja vairākus kritiskus momentus. Pat vārtu stabi bija viņa pusē.''

Jau ziņots, ka, tāpat kā Vankūveras olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā februārī, arī pasaules čempionātā ceturtdaļfinālā spēlēs olimpiskā čempione Kanāda un Krievija.