Čerčesovs turpinās vadīt Krievijas izlasi

Staņislavs Čerčesovs FOTO: AFP/LETA

Krievijas Futbola savienība (RFS) līdz 2020.gadam pagarinājusi līgumu ar valstsvienības galveno treneri Staņislavu Čerčesovu, vēsta RFS.

Līgums ir līdz 2020.gada Eiropas čempionātam, pēc kura tiks izskatīta iespēja to pagarināt līdz 2022.gada Pasaules kausa finālturnīram.

Kā vēsta "Sport Express", Krievijas izlases treneru štābs katru gadu algās saņems 2,5 miljonus eiro.

Čerčesova vadītā Krievija savās mājās notikušajā Pasaules kausa finālturnīrā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam.

Pašlaik 54 gadus vecais Čerčesovs pie Krievijas izlases stūres stājās pirms diviem gadiem, amatā nomainot Leonīdu Slucki.

Pirms tam krievu speciālists trenēja Polijas klubu Varšavas "Legia", kuru aizveda līdz valsts čempionu titulam, taču pēc tam viņš amatu pameta.

Trenera karjeru viņš sāka 2004.gadā Austrijā, kur trenēja "Kufstein" un Tiroles "Wacker" komandas. Pēc tam viņš divus gadus bija Maskavas "Spartak" galvenais treneris, kā arī vēlāk strādāja ar Soču "Zemčužina", Groznijas "Terek", Permas "Amkar" un Maskavas "Dinamo" komandām, līdz 2015.gadā devās uz Poliju.

Futbolista karjeras laikā Čerčesovs aizvadīja 39 spēles Krievijas izlasē, kā arī astoņus mačus PSRS izlases kreklā un divas spēles NVS izlasē.

Viņš ir divkārtējs PSRS un arī Krievijas čempions, šos četrus titulus izcīnot ar Maskavas "Spartak" komandu. Tāpat Čerčesovs trīs reizes uzvarēja Austrijas čempionātā.

Uz augšu
Back