Nākamajā sestdienā Miera dārzā notiks Latvijas skeitborda līgas 4. posms

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 18. augustā, Rīgā, Miera dārza betona skeitparkā norisināsies "VANS Latvijas Skeitborda līgas" 2018. gada sezonas ceturtais un noslēdzošais posms skeitborda frīstailā

Vans Latvijas Skeitborda līga (VLSL) tuvojas šīs sezonas finiša taisnei. Ir aizvadīti 3 posmi – Rīgā, Siguldā un Cēsīs. Šī gada noslēdzošais posms norisināsies 2015. gadā uzceltajā Miera dārza betona skeitparkā, kurā līdz šim nav notikušas nevienas skeitborda sacensības, par spīti skeitparka lielajai popularitātei braucēju vidū.

Sagaidāms, ka šis posms pulcēs ap 50 dalībniekiem no visas Latvijas un sagaidāmi arī potenciāli viesi no Igaunijas un Lietuvas. Skeitbordisti ir krājuši punktus par savām iegūtajām vietām katrā no VLSL posmiem. Ceturtais posms būs izšķirošais un noteiks 2018. gada uzvarētāju katrā no dalības grupām – iesācēji, meitenes, amatieri un PRO.

Foto: Publicitātes foto

Pēc aizvadītā 3. posma Cēsīs, ir redzams, ka ne tikai PRO grupas braucēji ir spējīgi parādīt augstas amplitūdas un sarežģītības trikus, bet to spēj arī daudzi amatieru grupas pārstāvji, no kuriem šāds sniegums sagaidāms arī 18. augustā Miera dārzā. Pašreiz pārliecinoši sezonas līderi ir iezīmējušies tikai iesācēju un meiteņu grupā, bet amatieru un PRO grupā vēl ikvienam ir izredzes iegūt sezonas labākā braucēja titulu.

Latvijas Skeitborda Līga (LSL) tika izveidota 2017. gadā, lai popularizētu un veicinātu frīstaila skeitborda attīstību Latvijā. Tās mērķis ir apzināties un atlasīt labākos un vispotenciālākos skeitborda frīstaila braucējus Latvijā, kas nākotnē varētu pārstāvēt mūsu valsti olimpiskajās spēlēs “Park” vai “Street” frīstaia disciplīnās.

Vans Latvijas Skeitborda līgu atbalsta Latvijas Skeitborda Federācija, VANS, Boards.lv, Rīgas Skeitborda Skola, Skeits.lv

Vairāk info par VLSL’18 un 4. posma sacensību nolikums šeit.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu