Daličs turpinās trenēt Horvātijas futbola izlasi

Zlatko Daličs FOTO: AFP/LETA

Zlatko Daličs, kurš jūlijā aizveda Horvātijas futbola izlasi līdz Pasaules kausa izcīņas finālam, turpinās darbu valstsvienībā.

Pēc Pasaules kausa pastāvēja iespēja, ka Daličs varētu amatu atstāt, jo viņam radās nesaskaņas ar Horvātijas Futbola federācijas (HNS) vadību. Treneris publiski pauda, ka Pasaules kausa finālturnīra laikā no federācijas nav saņēmis atbalstu, tāpēc rūpīgi apdomās savas nākotnes perspektīvas.

Ceturtdien treneris tikās ar HNS prezidentu Davoru Šukeru, abiem atrisinot esošo saspīlējumu.

"Es uzskatu, ka mēs atrisinājām visus neskaidros jautājumus, tāpēc esmu gatavs jauniem izaicinājumiem ar izlasi," HNS citē Daliča teikto.

1

Tikmēr Šukers pauda gandarījumu par atklāto sarunu ar izlases galveno treneri. "Mēs runājām par lietām, kuras nākotnē var paveikt labāk, vienojoties, ka turpināsim kopā doties pretim jaunām uzvarām," sacīja federācijas prezidents.

Formāla līguma pagarināšana ar Daliču plānota nākamajā federācijas padomes sēdē.

Daličs ir viens no 11 pretendentiem uz Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) šī gada labākā trenera balvu.

1

Horvātijas izlase aizvadīja lielisku Pasaules kausa izcīņu, izcīnot sešas uzvaras, bet finālspēlē ar 2:4 zaudējot Francijai.

Daličs par izlases galveno treneri kļuva pērn oktobrī.

Uz augšu
Back