Vasiļevskis svētdien Ogrē grasās piedalīties šķēpa mešanas sacensībās
Latvijas rekordists!

Vadims Vasiļevskis FOTO: LETA

Latvijas rekordists šķēpa mešanā Vadims Vasiļevskis, kurš pirms četriem gadiem atvadījās no sporta, grasās piedalīties svētdien Ogrē paredzētajās šķēpa mešanas sacensībās, vēsta "Latvijas Avīze".

Svētdien Ogres novada sporta centra stadionā norisināsies brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām. Kā informē sacensību rīkotāji, mači amatieriem, kuros piedalīsies Vasiļevskis, sāksies plkst.13.

Tikmēr meistarklasē plkst.15 spēkosies Ventspils komanda ar Ansi Brūnu un Jāni Svenu Grīvu, Latvijas elites komanda ar Rolandu Štrobinderu un Gati Čakšu, kā arī divas Latvijas U-23 komandas - Krišjānis Suntažs ar Miku Oskerko un Jāzeps Groza ar Matīsu Velpu.

Vasiļevskis 2004.gada Atēnu olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu.

Trīs gadus vēlāk viņš sacensībās Tallinā šķēpu raidīja 90,73 metru tālumā, kas ir Latvijas rekords. Neviens no Latvijas šķēpraižiem nav spējis pietuvoties viņa uzrādītajam rezultātam.

Pašlaik 36 gadus vecais sportists sacensību apritē nav bijis četrus gadus. Darba gaitas Vasiļevskis aizveda uz Lielbritāniju, bet tagad viņš atgriezies Latvijā un strādā Liepājā kādā Dānijas kuģniecības un loģistikas uzņēmuma filiālē.

Uz augšu
Back