PSG lieliskais trio sarūpē komandai uzvaru

Edinsons Kavani, Kiljans Mbapē un Neimars
Edinsons Kavani, Kiljans Mbapē un Neimars Foto: AFP/LETA

Francijas futbola grands Parīzes "Saint-Germain" (PSG) sestdien izcīnīja uzvaru jaunās sezonas trešās kārtas spēlē, savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) pārspējot "Angers" vienību.

Mača rezultātu 12.minūtē atklāja PSG urugvajiešu uzbrucējs Edinsons Kavani, kurš palika nepieskatīts pie tālā vārtu staba. Tiesa, pirmā puslaika vidū Tomā Manjani ar 11 metru soda sitienu vienus vārtus atguva.

Otrajā puslaikā PSG guva vēl divus vārtus. Vispirms 52.minūtē talantīgais francūzis Kiljans Mbapē pēc argentīnieša Anhela di Marijas piespēles vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus. Savukārt 66.minūtē brazīliešu zvaigzne Neimars pēc Mbapē piespēles no aptuveni 15 metriem panāca 3:1.

Neimars un Mbapē katrs šosezon Francijas čempionātā guvuši 3 vārtus, savukārt iepriekšējās sezonas "Ligue 1" labākajam "bombardierim" Kavani šis bija pirmais precīzais sitiens šosezon.

PSG sezonu iesākusi ar trim uzvarām trīs spēlēs. 9 punkti komandai patlaban dod pirmo vietu turnīra tabulā.

Piektdien trešās kārtas ievadā Lionas "Olympique" savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja "Strasbourg" futbolistus, izcīnot otro uzvaru trīs spēlēs.

Lionas vienībā vārtus guva Martēns Terjērs un Burkinafaso futbolists Bertrāns Traore.