Klubu komanda izlases pēdās

Tāpat kā pieaugušo izlase, arī Latvijas hokeja klubu izlase nedēļas nogalē palika pēdējā - ceturtajā vietā, kad Francijā Eiropas Izaicinājuma kausa trešā posma pēdējā spēlē zaudēja laukuma saimniekiem.

Latvijas klubu komanda visu spēli atradās iedzinēju lomā, tomēr atspēlēties tā arī nespēja, piedzīvoja zaudējumu sīvā cīņā ar 2:3 un Izaicinājuma kausa trešo posmu noslēdza pēdējā vietā.

Pirmajā periodā Andrejs Kardašs no Maksima Širokova piespēles panāca 1:2, bet trešā perioda sākumā Aigars Razgals pēc Sergeja Čubara un Viktora Bļinova piespēlēm vēlreiz samazināja rezultātu līdz minimumam 2:3.

Latvijas izlases vārtus sargāja Mārtiņš Raitums.

Par posma uzvarētājiem kļuva Itālijas hokejisti, kas pēdējā spēlē ar 2:1 pārspēja Kazahstānu.