Spožais Jānis Sprukts (12)

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Jānis Sprukts sestdien guva divus vārtus Somijas augstākās līgas čempionāta spēlē, nodrošinot HPK savā laukumā uzvaru 6:4 mačā ar Raumas "Lukko".

Trīs minūtes pirms mača beigām Sprukts guva savas komandas uzvaras vārtus, bet pašās spēles beigās panāca arī 6:4 mājinieku labā. Latviešu uzbrucējs jau trešoreiz sezonā tika atzīts par spēles labāko hokejistu.

Cits HPK spēlējošais Latvijas hokejists Kaspars Astašenko vakar nopelnīja sešas soda minūtes.

Somijas čempionāta kopvērtējumā HPK ir pirmajā vietā ar 65 punktiem 31 spēlē. Punkts mazāk ir Oulu "Karpat".

Sprukts šosezon guvis jau 25 punktus 31 spēlē un ir Somijas čempionāta sestais rezultatīvākais hokejists. Viņš ir guvis 16 vārtus, kas līgā ir otrs labākais rādītājs aiz Tonija Salmelainena no HIFK.