Kurzemnieki sāk eirokausus ar mainīgām sekmēm

Latvijas futbola virslīgas klubi "Ventspils" un "Liepājas Metalurgs" vakar aizvadīja pirmās spēles Eiropas futbola asociāciju savienības (UEFA) kausa izcīņā.

Latvijas futbola virslīgas klubs "Ventspils" UEFA kausa izcīņas pirmās atlases kārtas pirmajā spēlē ar 0:1 ceturtdien zaudēja Ziemeļīrijas komandai "Linfield"

Liepājniekiem veicās labāk, un viņi pārliecinoši ar rezultātu 3:0 (1:0) viesos uzvarēja Farēru salu komandu "NSI Runavik".

Kā vēsta UEFA oficiālā mājaslapa internetā, rezultātu mača 23.minūtē atklāja "NSI Runavik" pussargs Junsteins Petersens, kas bumbu raidīja savos vārtos.

Spēles 67.minūtē 2:0 panāca Ģirts Karlsons, bet vēl vienus vārtus pēc desmit minūtēm liepājniekiem guva Kristaps Grebis.