Dinaburg - uzvara Eirosezonas ievadā

UEFA Intertoto kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā spēlē Daugavpils "Dinaburg" šodien izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Velsas klubu "Bangor City".

Daugavpils "Dinaburg", kas Latvijas virslīgas turnīrā šobrīd ieņem piekto vietu, pēc Denisa Sokoļska gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā jau spēles 5. minūtē.

Īsi pirms pārtraukuma - 44. minūtē izlīdzinājumu panāca velsiešu komandas futbolists Pols Robertss, bet "Dinaburg" uzvaras vārtus otrā puslaika 19. minūtē guva Sergejs Vaļuškins.

Atbildes spēle notiks 26. jūnijā Daugavpilī, un Latvijas komandai ir ļoti labas izredzes iekļūt nākamajā kārtā.