Laizāns sēž, CSKA cīnās neizšķirti ar "partizāniem"

Maskavas CSKA ceturtdien UEFA kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā spēlē izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar serbu komandu "Partizan" no Belgradas. Latvijas izlases pussargs Jurijs Laizāns laukumā neizgāja.

Laizāns bija pieteikts mačam, taču, par spīti viņa lieliskajam sniegumam Krievijas kausa mačos, komandas galvenais treneris Gazajevs Eiropas līmenī Latvijas futbolistam joprojām neuzticas. Mača 18. minūtē Jevgeņijs Aldoņins vadībā izvirzīja CSKA, bet mājiniekiem neizšķirtu panāca Ivans Tomičs, kurš septiņas minūtes pirms spēles beigām realizēja 11 metru soda sitienu. Atbildes spēle pēc nedēļas notiks Maskavā. Citu astotdaļfināla spēļu rezultāti: "Middlesbrough" (Anglija) - Lisabonas "Sporting" (Portugāle) 2:3 (0:0) "Sevilla" (Spānija) - "Parma" (Itālija) 0:0 (0:0) "Lille" (Francija) - "AJ Auxerre" (Francija) 0:1 (0:1) Pireju "Olympiakos" (Grieķija) - Ņūkāslas "United" (Anglija) 1:3 (1:2) Doņeckas "Šahtar" (Ukraina) - "AZ Alkmaar" (Nīderlande) 1:3 (1:1) Vīnes "Austria" (Austrija) - Saragosas "Real" (Spānija) 1:1 (1:0) Bukarestes "Steaua" (Rumānija) - "Villarreal" (Spānija) - spēle slikto laika apstākļu dēļ pārcelta uz 16.martu. Atbildes spēles notiks 16. un 17. martā. "Steaua" - "Villarreal" otrais mačs notiks 20. martā.