"Dinaburg" Intertoto kausa otrās kārtas pirmajā spēlē zaudē OFK

Latvijas futbola klubs Daugavpils "Dinaburg" šodien UEFA Intertoto kausa izcīņas otrās kārtas pirmajā spēlē izbraukumā ar 1:3 (1:2) zaudēja Serbijas un Melnkalnes komandai OFK no Belgradas.

Jau piektajā minūtē spēles rezultātu atklāja Belgradas kluba futbolists Milošs Kolakovičs, kas 19.minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu, guva arī OFK otros vārtus. "Dinaburg" vienus vārtus atguva 36.minūtē, kad precīzs bija Jurija Sokolova sitiens. Trešos vārtus Belgradas komanda guva 54.minūtē - precīzs bija Miodrags Vukotičs. Abu komandu otrais mačs notiks Daugavpilī 11.jūlijā.