Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LBSP un "Multihalle" apspriedīs atteikšanos no halles būvniecības

LETA
LBSP un "Multihalle" apspriedīs atteikšanos no halles būvniecības
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šodien plānota "Latvijas būvnieku stratēģiskās partnerības" (LBSP) un SIA "Multihalles" pārstāvju tikšanās, lai apspriestu atteikšanos no 2006.gada pasaules hokeja čempionāta rīkošanai nepieciešamās daudzfunkcionālās halles būvniecības.

Kā ziņots, vakar Rīgas dome pieņēma lēmumu par halles būvniecībai nepieciešamās zemes Skanstes ielas rajonā iznomāšanu SIA "Merks". Rīgas domes deputāti tika informēti, ka vakar ir saņemta arī nepieciešamā vēstule no "Multihalles", kurā dome tiek informēta par "Multihalles" atkāpšanos no zemes nomas par labu SIA "Merks". Kā aģentūrai LETA iepriekš paskaidroja SIA "Multihalle" izpilddirektors Ivars Kalvišķis, ņemot vērā, ka LBSP ir informējusi pašvaldību par atteikšanos no halles būvniecības projekta realizēšanas, "Multihalle" varētu piekrist zemes nomas līguma pārjaunošanai ar SIA "Merks". Tomēr juridiski būtu nepieciešama LBSP atteikšanās no iepriekš noslēgtās vienošanās ar SIA "Multihalle". Jau ziņots, ka LBSP pārstāvis SIA "Skonto būve" prezidents Guntis Rāvis aģentūrai LETA pauda neizpratni par Rīgas domes lēmumu līgumā aizstāt LBSP ar "Merku". Nekādu prognozi par iespējamo rīcību Rāvis pagaidām neizteica, bet, runājot par "Multihalles" agrāko vienošanos ar LBSP, piebilda, ka "kaut kas ar to līgumu būs jādara". "Rīgas domes lēmumu lai vērtē juristi, jo zemes nomas līgums noslēgts ar SIA "Multihalle", kura vienojusies par atteikšanos no šā līguma par labu LBSP," teica Rāvis. Kā ziņots, pagājušajā nedēļā pēc tikšanās ar būvniekiem un Rīgas domes pārstāvjiem LHF prezidents Kirovs Lipmans paziņoja, ka daudzfunkcionālo halli būvēs Igaunijas celtniecības kompānijai "Merko Ehitus" piederošais "Merks". Šī firma jau ir paudusi gatavību iespējami tuvākajā laikā atsākt halles pāļu dzīšanu. Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) noteikusi 1.jūliju par pēdējo termiņu, kad Latvijai jāpierāda spēja sarīkot hokeja čempionātu, proti, jāuzrāda virkne līgumu par halles celšanu un apsaimniekošanu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu