Aiva Aparjode Eiropas čempionātā izcīna devīto vietu; uzvar Zilke Kraushāra (2)

Latvijas kamaniņu braucēja Aiva Aparjode Eiropas čempionātā, kas notiek Vācijā, svētdien izcīnīja devīto vietu, bet par uzvarētāju kļuva mājiniece Zilke Kraushāra, kura bija labākā abos braucienos.

Vēl viena Latvijas sportiste Aija Katkovska ieņēma 12.vietu. Kraushāras rezultāts divu braucienu summā bija viena minūte un 22,995 sekundes. Viņa par 0,166 sekundēm apsteidza savu tautieti, sudraba godalgas ieguvēju Tatjanu Hufneri. Bronzas medaļa tika vēl vienai Vācijas sportistei Zilke Oto, kas Kraushārai zaudēja 0,381 sekundi. Aparjode divu braucienu summā uzvarētājai zaudēja 1,145 sekundes, bet Katkovska - 1,559 sekundes.