Bekhems prezentējis sava MLS futbola kluba nosaukumu un logo

Deivids Bekhems

FOTO: AP/LETA

Slavenā angļu futbolista Deivida Bekhema dibināto klubu sauks Maiami "Inter", sociālajā tīklā "Instagram" paziņojis viens no tā īpašniekiem.

Bekhems jau ilgāku laiku plānoja dibināt futbola klubu, kas varētu startēt Amerikas Futbola līgā (MLS). Kopā ar citiem investoriem viņš realizēja šo ideju, un trešdien kādreizējais angļu pussargs prezentēja kluba logo un tā nosaukumu - Maiami "Inter".

Maiami pilsētā kopš 2001.gada nebija savas MLS futbola komandas. Tobrīd īss mūžs bija Maiami "Fusion" vienībai, kas tika dibināta 1997.gadā, bet jau 2001.gadā pārtrauca savu darbību.

Kluba īpašnieki plāno, ka "Inter" savu debijas sezonu MLS varētu aizvadīt 2020.gadā, līdz tam sakārtojot visas nepieciešamās finansiālās saistības un stadiona jautājumus.

MLS šobrīd startē 23 komandas, kuras sadalītas divās konferencēs. Rietumu konferencē šobrīd ir 12 komandas, kamēr Austrumos ir 11 vienības, un līdz ar "Inter" pievienošanos izlīdzinātos vienību skaits abās konferencēs.

Šobrīd 43 gadus vecais Bekhems futbolista karjeru 1993.gadā sāka Mančestras "United" komandā, kurā nospēlēja desmit sezonas. Turpinājumā viņš līdz 2007.gadam pārstāvēja Spānijas vienību Madrides "Real", bet pēc tam līdz 2012.gadam bija noslēdzis bagātīgi apmaksātu līgumu ar ASV vienību Losandželosas "Galaxy".

Savukārt savu karjeru anglis noslēdza 2013.gadā, kad Francijas kluba Parīzes "Saint-Germain" rindās kļuva par šīs valsts čempionu.

Bekhems Anglijas izlases sastāvā piedalījās 115 mačos un ir tās rindās visvairāk spēles aizvadījušais futbolists. Valstsvienības kapteinis viņš bija no 2000. līdz 2006. gadam.

Bekhems 1998., 2002. un 2006. gadā spēlēja Pasaules kausa izcīņas finālturnīros, bet nevienā no šiem turnīriem, kuros pussargs bija izlases kapteinis, Anglijai neizdevās pārvarēt sacensību ceturtdaļfināla barjeru.

Uz augšu