Aurelio tomēr nebūs "Liepāja"/"Mogo" galvenais treneris

FOTO: Ģirts Gertsons/liepajniekiem.lv

Latvijas "SynotTip" futbola virslīgas komandu "Liepāja"/"Mogo", tomēr nevadīs galvenais treneris Karloss Dario Aurelio no Argentīnas, ziņo "liepajniekiem.lv".

Pēc interneta vietnē pieejamās informācijas abām pusēm neizdevās vienoties par licencēšanas nosacījumiem un līdz ar to Aurelio jau ir devies atpakaļ uz Argentīnu.

Aurelio par liepājnieku galveno treneri tika apstiprināts augusta sākumā, amatā nomainot gruzīnu speciālistu Tamazu Pertiju. Argentīnietim ir Dienvidamerikas Futbola konfederācija (CONMEBOL) licence, taču tā nav derīga darbam Eiropā. Līdz ar to spēļu laikā speciālists nedrīkstēja atrasties uz komandas soliņa, tāpēc šobrīd liepājniekus vada Mareks Zuntners un pārējie vienības treneri.

Liepājniekiem sestdien paredzēts nākamais virslīgas mačs pret RFS vienību. Zuntneram ir A-UEFA licence, ar kuru viņš galvenā trenera vietas izpildītāja statusā var vadīt komandu 60 dienas. Lai vadītu komandu pastāvīgi, nepieciešama PRO-UEFA licence, kuras iegūšanai jāiziet 420 stundu ilgi kursi.

Ja Latvijā būs pārāk ilgi jāgaida uz kursu sākumu, netiek izslēgta iespēja, ka Zuntners varētu mēģināt PRO-UEFA licenci kārtot citā valstī.

Tāpat iepriekš tika ziņots, ka "Liepāja"/"Mogo" sastāvu pastiprinājusi ar senegāliešu futbolistiem Mamdū Gando Bā un Kasimu Sumarē. Tiesa, Bā tomēr komandā nespēlēs un viņa vārds vairs nav atrodams LFF pāreju sarakstā.

Bez galvenā trenera problēmas vēju pilsētas vienība augusta beigās saņēma vēl vienu triecienu, jo kļuva zināms, ka "Liepāja"/"Mogo" uzbrukuma līderim Jānim Ikauniekam pleca traumas dēļ šī sezona ir beigusies.

Liepājas vienība ar 32 punktiem 19 spēlēs ieņem piekto vietu virslīgas kopvērtējuma tabulā.

Uz augšu