Video: "Vitjaz" hokejisti atgriežas pie vecajiem niķiem. Izraisa masu kautiņu
Spēle pret Hārtlija vadīto "Avangard"

FOTO: Ekrānšāviņš no video

Maskavas apgabala "Vitjaz" komandai ir īpašas attiecības ar Boba Hārtlija vadīto Omskas "Avangard". Kādreiz "Vitjaz" spēlētāji (laikā, kad komandā bija vairāki rūdīti kaušļi) vairākkārt pret Omskas vienības hokejistiem lika lietā nežēlīgu dūru spēku. Otrdienas vakarā Čehovā "Vitjaz" spēlētāji to darīja atkal. 

Pašā mača izskaņā, kad vairs nekas neizšķīrās, vairāki "Vitjaz" spēlētāji izraisīja saķeršanos un izvicināja dūres. Tobrīd ar 6:0 vadībā atradās "Avangard" komanda. 

Iļja Šinkevičs ("Vitjaz") saņēma 5+20 minūšu noraidījumu, bet piecu minūšu sods par kautiņu tika piešķirts Mihailam Fisenko no "Avangard". Ar piecām minūtēm tika sodīts arī Jegors Voronkovs ("Vitjaz").

Pa divām minūtēm spēles galvenais arbitrs piesprieda arī Atrjomam Manukjanam ("Avangard") un Iļjam Šinkevičam ("Vitjaz").  

2010./2011. gada sezonā abu komandu starpā izcēlās masu kautiņi abās tikšanās reizēs. Toreiz vienā no spēlēm tiesneši piešķīra 82 soda minūtes, bet otrā 144 soda minūtes, no kurām 119 "Vitjaz" pārstāvjiem.

Tolaik "Vitjaz" vadīja skandalozais Andrejs Nazarovs

Vēl sezonu pirms tam pēc vairākiem masu kautiņiem mačs tika pārtraukts jau ceturtajā minūtē.

"Vitjaz" rindas pārstāvējuši tādi kaušļi kā Dārsijs Vero, Džošua Gratons, Kriss Saimons, Džeremijs Jablonskis, Kips Brenans un Džons Mirastijs. Šo vīru mērķis bija ne tik daudz spēlēt hokeju, cik nodarboties ar kaušanos. 

Uz augšu
Back