Īstās vēlēšanas sākas tikai tagad!

FOTO: Publicitātes foto

Latvija ir bagāta ar talantīgiem un apņēmīgiem cilvēkiem, un mēs vēlamies par viņiem runāt, viņus godāt un cildināt!

Sveicot Latviju simtgadē, esam izveidojuši latviešu sportistu Top 100, kas nesuši savas dzimtenes vārdu pasaulē jau kopš 1918. gada. Sākumā likās, ka atcerēties 100 izcilus Latvijas sportistus būs grūti, bet vēlāk izrādījās, ka daudz grūtāk ir iekļauties simtniekā, neatstājot kādu lielu sacensību medaļnieku ārpus Top.

FOTO: Publicitātes foto

Gribam uzsvērt, ka šis saraksts ir subjektīvs, jo nav iespējams objektīvi izvērtēt panākumus tik daudzos un popularitātes ziņā dažādos sporta veidos, cik daudzos Latvijas sportisti ir guvuši panākumus. Un tas arī nav jādara. Galvenais – mēs atkal varam pārliecināties, cik mazā Latvija ir bagāta sportā! Atceroties ne tikai sportistu vārdus, bet arī viņu dzīvesstāstus un labākos sasniegumus, aicinām balsot par savu simtgades sportistu visus latviešus! Izvēloties savu simtgades sportistu, ikviens var dalīties ar balsojumu soc. tīklos un stāstīt visai pasaulei, cik varena un spēcīga tauta mēs esam! Dienā var balsot par 5 dažādiem sportistiem, balsojumu var veikt atkārtoti ik pēc 24h.

Balsošana norisināsies līdz 18. novembrim. Tikmēr esam sagatavojuši intervijas ar dažiem sportistiem. Sekot jaunumiem, balsošanai var soc. tīklos:

Facebook

Instagarm

LV 100 sportisti

LV 100 sportisti video

Uz augšu