Verpakovskis atstāj futbola klubu "Liepāja" un atgriežas Rīgā

Papildināts
LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Māris Verpakovskis
Māris Verpakovskis Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas futbola leģenda Māris Verpakovskis atstājis pašmāju klubu "Liepāja" un nolēmis atgriezties Rīgā, noskaidroja aģentūra LETA.

(Papildināts viss teksts.)

Trešdien Verpakovskis savā "Instagram" kontā publicēja atvadas no "Liepājas", kamēr pats Kurzemes klubs atklāja, ka nu jau bijušais tā prezidents atgriezīsies Rīgā.

Iepriekš Verpakovskis neoficiāli tika saistīts ar pievienošanos RFS kluba vadībai.

"Ja šobrīd kādam šķiet, ka vēsture atkārtojas, tad atzīstu godīgi - man šķiet tāpat! Saprotu, ka arī šobrīd mentāli es vēl joprojām esmu profesionāls sportists, kurš pieņem kārtējo savas dzīves izaicinājumu," paziņoja Verpakovskis, kurš savulaik savas futbolista karjeras sākumā no "Liepājas metalurga" pretrunīgi pārcēlās uz Rīgas "Skonto". "Visa mūsu dzīve ir sports ar saviem riskiem, izaicinājumiem, uzvarām un zaudējumiem - mans sports ir futbols un es turpinu spēlēt. Tiekamies futbola laukumos, Liepājā."

Tikmēr "Liepājas" pārstāvis Dāvids Jansons sarunā ar aģentūru LETA kluba vārdā pateicās Verpakovskim par paveikto Kurzemes vienībā.

Zīmīgi, ka futbolista karjeru pašlaik 39 gadus vecais Verpakovskis noslēdza tieši pirms trim gadiem - 2015.gada 7.novembrī, to paveicot "Liepājas" sastāvā.

Pēc veiksmīgas futbolista karjeras Verpakovskis 2014.gadā atgriezās Liepājā, lai kļūtu par jaunizveidotā kluba prezidentu un paralēli vēl paildzinot spēlētāja karjeru. Pirms tam bija beidzis pastāvēt cits šīs pilsētas klubs "Liepājas metalurgs". Jau savā otrajā sezonā "Liepāja" triumfēja Latvijas čempionātā, bet pērn pirmo reizi uzvarēja arī valsts kausā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu