"Knicks" cieš zaudējumu pret "Raptors"

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas "Knicks" pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas sestdien ar rezultātu 112:128 (25:25, 28:39, 29:36, 30:28) viesos piedzīvoja neveiksmi pret Toronto "Raptors" komandu.

Ja pirmajā ceturtdaļā mačs ritēja līdzīgi, pirmajām 12 minūtēm noslēdzoties ar rezultātu 25:25, tad turpinājumā dominēja "Raptors", kas otrajā ceturtdaļā guva 39 punktus un turpinājumā neļāva ņujorkiešiem pietuvoties.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Paskāls Siakams, kamēr lietuvietis Jons Valančūns izcēlās ar 19 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām.

Tikmēr Ņujorkas komandas rindās Tims Hārdevejs guva 27 punktus, bet pie 15 punktiem un tikpat atlēkušajām bumbām tika Eness Kanters.

Pašlaik 23 gadus vecais "Knicks" līderis Porziņģis turpina atkopties no ceļgala krustenisko saišu plīsuma, un šobrīd nav noteikts konkrēts viņa atgriešanās laiks.

Citā sestdienas spēlē viena no šīs sezonas spēcīgākajām līgas vienībām Milvoki "Bucks" ar 126:128 (24:33, 40:29, 20:27, 35:30, 7:9) viesos papildlaikā zaudēja Losandželosas "Clippers".

Uzvarētājiem 26 punktus guva Montrezls Herels, bet 21 punkts Patrika Beverlija kontā, kamēr Milvoki vienības rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem un 18 atlēkušajām bumbām bija Jannis Adetokunbo, bet vēl 23 punktus guva Malkolms Brogdans.

Tikmēr viens no talantīgākajiem NBA basketbolistiem Luka Dončičs sestdien guva 22 punktus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles Dalasas "Mavericks" uzvarā mājās ar 111:96 (23:22, 34:23, 25:25, 29:26) pār Oklahomasitijas "Thunder".

Vēl uzvarētājiem Hosē Huans Bareja guva 21 punktu, bet viesiem Pols Džordžs un Stīvens Edamss katrs guva pa 20 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām.

Savukārt Losandželosas "Lakers" ir sasniegusi 50% uzvarēto spēļu robežu, jo sestdien ar 101:86 (26:20, 24:24, 26:21, 25:21) viesos uzveica Sakramento "Kings" komandu.

Losandželosas vienībā rezultatīvākais, kā ierasts, bija Lebrons Džeimss ar 25 punktiem, bet Brendons Ingrams pievienoja 12 punktus, savukārt "Kings" rindās De'Ārons Fokss guva 21 punktus, bet 13 punkti Mārvinga Beglija kontā.

Aģentūra LETA jau informēja, ka Latvijas basketbolists Rodions Kurucs pēc divu maču izlaišanas sestdien atgriezās Bruklinas "Nets" sastāvā un guva septiņus punktus pret pēdējo divu gadu NBA čempioni Goldensteitas "Warriors".

"Nets" izbraukumā gan piedzīvoja zaudējumu ar 100:116, pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

Savukārt cits latviešu basketbolists Dāvis Bertāns sestdien iemeta sešus punktus un palīdzēja viņa pārstāvētajai Sanantonio "Spurs" komandai savā laukumā ar 96:89 pieveikt sezonu vāji sākušo Hjūstonas "Rockets".

Austrumu konferences un visas līgas līderpozīcijā ar 12 uzvarām 13 spēlēs ir "Raptors", kamēr deviņus panākumus 12 cīņās guvusi "Bucks". Savukārt "Nets" ar sešām uzvarām 13 mačos ir astotā, bet "Knicks" ar četriem panākumiem 13 cīņās ieņem 12.pozīciju.

Savukārt Rietumu konferencē līderpozīcijā ar 11 uzvarām 13 cīņās ir čempione "Warriors", kamēr tai ar deviņiem panākumiem 12 spēlēs seko Portlendas "Trail Blazers" un Denveras "Nuggets", bet "Spurs" 11 spēlēs izcīnījusi sseptiņas uzvaras, kas tai dod ceturto vietu.